Головна › Новини › Гарячий коментар
Атрошенко та Рудьковський за Чорноморський флот Росії ?
19-Чер-13 1209 3.0 3
Верховна Рада України не проголосувала за денонсацію харківських угод -- не вистачило голосів. Ці угоди закріпили перебування Чорноморського флоту Російської Федерації в Україні надовго за міфічне здешевлення російського газу. Зрозуміло, регіонали та комуністи голосували проти. Але й опозиція також не дала потрібної кількості голосів.

Так не проголосували 22 депутати від "Батьківщини", 8 депутатів від "УДАРу" і навіть брат головного свободівця Тягнибока.

З чернігівських (чи умовно чернігівських) висловилися за відміну окупації Севастополя Чорноморським флотом народні депутати Сергій Аверченко ("УДАР"), Руслан Марцінків ("Свобода") та Олег Ляшко (позафракційний).

Зате проти голосував комуніст Губар, а депутати Владислав Атрошенко та Микола Рудьковський (фракція Партії регіонів) не голосували. Хоча були зареєстровані.

Прогуляли засідання народні депутати Валерій Дубіль (ВО "Батьківщина"), Іван Куровський(фракція Партії регіонів) та Ігор Рибаков (позафракційний).Теги:Атрошенко, Дубіль, Рудьковський, Чорноморський флот


Читайте такожКоментарі (3)
avatar
1
Кляті тушковані запроданці! 22 быдлоопзиційні зрадники! І як тепер ці опозиціонери в очі людям дивитися будуть?! Проте,це вже риторичне питання, на жаль...
avatar
2
Як голосувати, так завжди в "опозиції" нічого й не виходить.Хіба не так? Жодного разу ще не було чіткого визначення з важливого питання. Та воно й не дивно, адже хто там-відомо.
avatar
3
А хіба ще під час минулої передвиборної кампанії не було видно, що приміром "помаранчевий губернатор" потенційний регіонал? Розіграли з Ст.ПРокопенком гру в доброго та поганого слідчих. Тепер по принципових питаннях буде голосувати так, як Чечетов махне, інакше знищать бізнеси й заборонять піаритися.
avatar