Головна › Новини › ПОДІЇ
«АРМІЯ ГАРАНТУЄ – СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ТЕБЕ НЕ ЗАБУДЕ»
19-Груд-11 1120 0.0 0
Сьогодні, 19 грудня, представники військових частин Чернігівського гарнізону привітали із Днем Святого Миколая понад 70 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей міста.

У приміщенні Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України в рамках благодійної акції «Армія гарантує – Святий Миколай тебе не забуде» військовослужбовці виступили в ролі помічників Святого Миколая та подарували дітям солодощі.
Далі на дітей чекали конкурси та цікава Новорічна вистава у виконанні артистів Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

─ Честь та повага нашій армії, - зазначила тимчасово виконуюча обов’язки директора Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Мазур. ─ Військовослужбовці подарували справжнє Новорічне свято. Про це свідчать усміхнені обличчя малечі. В мене просто немає слів щоб передати вдячність за проявлену чуйність до наших дітей, клієнтів центру.

─ Акція яку ми провели для дітей, які перебувають сьогодні у складних життєвих обставинах, дала змогу військовослужбовцям поділитися з ними частинкою свого душевного тепла, а дітям – подарувала радість спілкування із казковими героями та вселила надію на те, що будь-яка їх мрія здійсненна, - повідомив начальник регіонального центру радіоелектронної розвідки «Північ» полковник Сергій Бачурін.

Необхідно зазначити, що благодійна акція «Армія гарантує – Святий Миколай тебе не забуде» була організована та проведена до Дня Святого Миколая та з нагоди 20-ї річниці Збройних Сил України.
Її організаторами виступили Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України у місті Чернігові та Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України за підтримки Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

До акції активно долучилися військовослужбовці Регіонального центру радіоелектронної розвідки «Північ» та командно-розвідувального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, 8 командного пункту армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, територіального управління «Північ» та Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату.

майор Ярослав ПИСТУН


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:малозабезпечені, святий Миколай, армія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar