Головна › Новини › Від редактора
Анонс газети "Сіверщина" за 23 серпня
22-Сер-12 1017 0.0 1
Напередодні Дня незалежності України газета "Сіверщина" розмірковує про те, чому через 21 рік ми маємо масу проблем, яких вже позбулися Грузія, Литва і Польща.

Історію легендарної телеграми проти ГКЧП розповідає редактор Василь Чепурний. "Сіверщина" подає ряд позитивних фактів про Україну, якою, за словами Грушевського, "керують ті, кому вона не потрібна".

"Медичні реформи на регіональній платформі" -- голосний матеріал Валерія Магули з Семенівки, де офіс Партії регіонів розташований у ...районній лікарні. Зате призвідці смертей дітей у цій лікарні так і залишаються непокараними.

Подорож в Одесу представляє Вікторія Гаврик. А Інеса Фтомова подає консультацію міліції про вирощування маку на своїх городах і наслідки за любов до пиріжків з маком.

Проти "фемен" і комуністів виступає Петро Антоненко -- в принципі і одні, і другі відверто шкодять Україні.

Багато ще чого є в "Сіверщині" -- передплачуйте і читайте!Теги:Вікторія Гаврик, Петро Антоненко, День Незалежності, Семенівка, Валерій Магула


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Чому пишите про те, що офіс партії регіонів в Семенівці знаходиться в приміщенні районної лікарні, але мовчите про те, що так само в лікарні офіс псевдоопозиціонера Поліщука?
avatar