Головна › Новини › Від редактора
Анонс газети "Сіверщина" за 13 червня
12-Чер-13 1066 1.0 0
Головними корупціонерами у нас в області виявляються ... сільські голови. Так сільського голову Хотіївки Корюківського району заарештували при отриманні 500 гривень від селянки на ремонт паркану. Його історію розповідає в черговому номері газети "Сіверщина" Валерій Магула.

Також у свіжому номері "Сіверщини" передплатники прочитають про адептів чорної преси (колонка редактора Василя Чепурного), про зомбованих, що не читають газет (інтерв'ю з представником фонду підтримки газети "День").

"Сіверщина" друкує скандальний лист із колонії Юлії Тимошенко.

Розкриття вбивства чернігівського малюка із поясненням щодо сім'ї, в якій він був майже непотрібним -- також у номері газети "Сіверщина".

"Батурин не доріс до міста" -- нестандартний репортаж із гетьманської столиці.

Багато інших матеріалів -- також у газеті "Сіверщина", яку можна передплатити по всій Україні. В кісоки надходить дуже обмежена (і свідомо обмежена) кількість примірників -- скажімо, інших газет пошта замовляє по 20 примірників на кіоск, хоча половина повертається, а "Сіверщини" -- по 5 штук, хоча й продаються... Тож надійний спосіб отримувати нашу газету -- передплата.Теги:анонс Сіверщини, свобода слова, вбивство у Чернігові, Батурин, Хотіївка


Читайте такожКоментарі (0)
avatar