Головна › Новини › Спецакції
Адреналін від "Київстар"
17-Лис-10 1186 0.0 0
Захоплюючий квест у традиціях кінофільму «X-MEN» організувала для представників чернігівських ЗМІ компанія «Київстар». 12 листопада «акули пера» та «приборкувачі» диктофонів, відеокамер і фотоапаратів спробували власні сили в змаганні між командами Росомахи, Шторму та Фенікса. Майданчик для випробувань надав боулінг-клуб «Світлофор».

Учасникам квесту «Люди Х» стали представники різних чернігівських редакцій («Деснянська правда», «Чернігівські відомості», ТРК «Новий Чернігів», обласне радіо, «Деснянская неделя», «Взгляд») та власкори всеукраїнських видань. Молодим журналістам і «ветеранам» довелося збивати кеглі на доріжці боулінгу, грати на фортепіано, забивати шари в більярді, а також розгадувати різноманітні головоломки.

Під час виконання цих завдань вони дізналися про нові корисні послуги, які сьогодні пропонує своїм абонентам компанія «Київстар». Приміром, за допомогою послуги «маячок» можна дізнатися, де на цей момент перебуває ваша дитина або кохана людина. Інша послуга при бажанні допоможе вам стати «невидимкою» - тобто здійснити телефонний дзвінок з власного номеру, але у вашого респондента висвітиться зовсім інший «лівий» номер. Про все це докладніше можна дізнатися на офіційному сайті компанії.

Таким чином, учасники квесту здобували «надможливості» та отримували підказки, які допомогли їм врешті-решт розгадати секретне повідомлення та виграти гру! Виявилося, що цим повідомленням було незмінне гасло компанії «Київстар» у взаєминах з клієнтами: «ЯКІСТЬ».

Переможцем квесту «Люди Х» в нашому місті стала команда ТРК «Новий Чернігів», яка виступала у футболках «Фенікс». За словами керівника відділу зв’язків з громадськістю компанії «Київстар» Наталії Дадіверіної, ця команда встановила своєрідний рекорд швидкості, адже подібні змагання для журналістів вже пройшли в деяких інших містах України. Окрім незабутніх вражень та адреналіну, кожен учасник квесту отримав корисний подарунок від компанії «Київстар».

Геннадій Висоцький,
Вікторія Сидорова

Фото дивись тут: Медіацентр Чернігів -- моє містоДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Київстар, Квест, боулінг-клуб Світлофор


Читайте такожКоментарі (0)
avatar