Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
БЮТ, НСНУ, КПУ, Партія Регіонів та СПУ - червона єдність
24-Квіт-09 1870 5.0 0
23 квітня, Чернігівська обласна організація ВО Свобода звернулася до прокурора Чернігівської області з вимогою дати правову оцінку діям Прилуцької районної ради, яка ухвалила рішення, згідно якого цьогоріч під час святкування Дня Перемоги у Прилуках та Прилуцькому районі на будівлях офіційних установ будуть вивішені червоні прапори – символи комуністичної ідеології та неіснуючої держави – Радянського Союзу. За це рішення проголосували депутати фракції БЮТ у повному складі, Нашої України, Партії Регіонів, СПУ та КПУ.
- Рішення Прилуцької районної ради є порушенням ст. 20 Конституції України,- зазначив під час прес-конференції голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Андрій Міщенко, - згідно з якою державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України та Державний Гімн України.
Цього дня у приміщенні Чернігівського прес-клубу «Просвіта» відбулася прес-конференція за участю голови Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Андрія Міщенка, голови Прилуцької міської організації ВО «Свобода» Костянтина Лубенцова та голови Прилуцької районної організації ВО «Свобода» Юрія Лозового присвячена цьому ганебному рішенню.
- Це політика подвійних стандартів, що сповідує Блок Юлії Тимошенко і «НУНС» коли на заході України засуджують злочини комунізму, виступають за визнання ОУН-УПА, вступ України в НАТО - наголосив Андрій Міщенко, - а на сході БЮТ та «Наша Україна» яких є більшість у райраді приймають провокативне рішення. Саме тому ВО Свобода однозначно виступає за люстрацію, адже ці депутати сиділи років 20 назад з партквитками КПУ в кишені, а сьогодні сидять у тій же залі, але під прапорами інших політичних партій. Хотілося б нагадати про 20 мільйонів українців, котрі загинули від російського комуно-соціалізму під червоним прапором це для прикладу за рік зникає з мапи Європи Австрія, Македонія та Бельгія разом узяті. Чернігівська обласна організація ВО Свобода наголошує: українці у Другій світовій війні боролися проти загарбників не за комуністичну ідеологію , а за рідну землю.
До речі саме бажання диктаторів Сталіна та Гітлера розділити світ, призвело до другої світової війни. В обох диктатурах до речі офіційними символами були червоні прапори…
Бажання Прилуцької районної ради вивісити на офіційних установах червоні полотнища це майже державний переворот!
Відповідаючи на запитання представників ЗМІ, Андрій Міщенко зазначив, що ВО Свобода розглядає можливість розпуску Прилуцької районної ради.
ВО Свобода, перемогла на виборах до Тернопільської обласної ради, чи можлива така перемога на Чернігівщині? – задав питання один з присутніх журналістів.
- Звичайно ми не наберемо 30-35%, але у 10 % ми впевнені. Чернігівщина для нас дуже цікава, адже її населення складається на 95% з етнічних українців, для яких наша програма «Захисту українця» генетично близька. Мегаблоки віддали Чернігівщину на відкуп місцевим бізнесменам. Тож досить часто можна помітити випадки, коли працівники однієї фірми сидить в одній і тій же самій раді, під прапорами різних політичних партій. Начальник в одній фракції, підлеглий в інший.
- Чи настав час для «Українського Піночета»?
- Незрозуміло навіщо нам якісь іноземні приклади. В українців є свої герої. Час Бандери, час Коновальця на сьогоднішній день настав!

Прес-служба Чернігівської організації ВО Свобода

Коментарі (0)
avatar