Головна › Новини › КРИМІНАЛ
"Самогонщик" може сісти на 10 років
14-Квіт-09 1553 0.0 1
Мешканець Прилук розгорнув бурхливу діяльність – у нежитловому приміщенні відкрив підпільний цех з виготовлення алкогольного сурогату. Навряд чи наважився б він це сам продегустувати, але місцевим жителям продавав з чистою совістю.
Його викрили місцеві податківці в ході операції «Акциз».

Співробітники відділу податкової міліції Прилуцької ОДПІ викрили підпільний цех з виробництва, зберігання та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв.
Під час перевірки виявлена тара, зображення марок акцизного збору для маркування лікеро-горілчаних виробів та сировина для підпільного виробництва алкогольних напоїв.
Зокрема, виявлено 14 декалітрів прозорої рідини з характерним запахом спирту, яка знаходилася в ємностях.
В ході подальшої перевірки встановлено, що мешканець Прилук використовував нехитру технологію – етиловий спирт змішував з водою. І цей сурогат продавав місцевим жителям.
Відносно нього порушена кримінальна справа за ч.3 ст. 204 Кримінального Кодексу України. Таке карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з вилученням та знищенням вироблених товарів та конфіскацією обладнання для їх виготовлення.
Нині триває слідство.
Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в області.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (1)
avatar
1
Круто!
avatar