реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Доступний зв'язок у роумінгу: Польща ближча, ніж здається

Залишатись на зв'язку за кордоном просто, і про це варто дізнатись зараз. Мобільний оператор турбується про зручне підключення, легке використання та вчасне нарахування бонусів. Крім того, завжди можна отримати додаткову інформацію, оскільки Київстар Польща підтримує своїх навіть на відстані.

Нова пропозиція діє для всіх абонентів оператора. Додаткове підключення не потрібне, а тарифікація за тарифним планом починається за умови використання. Приємні умови, доступні тарифи та швидкий доступ до необхідного гарантовані українським оператором.

Що потрібно знати про роумінг закордоном

Реєстрація мобільного номеру в мережі іноземного оператора відбувається автоматично. Але що робити далі? Коли реєстрація завершена, залишається зателефонувати близьким або рідним. Більш нічого від власника номера не вимагається.

Щоб безпечно користуватись послугою роумінгу, потрібно дізнатись про наступні особливості:

  1. Безкоштовна довідка. Отримати необхідну інформацію про послугу можна безкоштовно. Для цього потрібно набрати на своєму пристрої комбінацію *105*466#. Згодом – з абонентом зв'яжуться відповідальні менеджери, які нададуть усі важливі рекомендації та зможуть відповісти на запитання.

  2. Простий роумінг. Одразу після підключення на рахунок оператор зараховує 800 бонусних балів. Саме їх ви будете використовувати для дзвінків та гортання інтернет-сторінок. Хвилина розмови – 1 бал. Одне повідомлення – це 1 бал. 1 МБ переданої інформації – це 0,1 бала.

  3. Базовий пакет. База – це те, що дозволяє продовжувати рух без перешкод. Отримайте все, що потрібно для спілкування за кордоном, за 50 гривень. Плата за пакет відбудеться тільки після використання.

Сучасний підхід до роумінгу та підтримка українців дозволяє забути про кордони. Отримайте все та трохи більше завдяки якісному обслуговуванню. Абоненти не залишаються без підтримки ані на мить, тому вам завжди є на кого покластися. 

Зробити власний вибір та підключити потрібні послуги можна онлайн. Відкрийте сайт оператора, щоб дізнатись більше. Інформація доступна з мобільного браузера або ж у додатку.

Переваги роумінгу та особливості використання

Звернутися за допомогою просто, оскільки клієнти замовляють зворотні дзвінки. Послугу надають безкоштовно, тому відсутність коштів на рахунку не зупиняє. Безлімітний інтернет допоможе користуватись додатками без оплати трафіка. Ця пропозиція діє для:

  • бронювання готелів або хостелів на Booking та AirBnB;

  • запису до лікаря через Helsi (сайт і додаток);

  • використання інтернет-карт;

  • пошуку та замовлення авіаквитків;

  • відправки текстових повідомлень у соцмережах.

Про початок використання послуг у роумінгу кожен абонент дізнається завдяки повідомленню. Сервісне сповіщення допоможе дізнатись про стан рахунку та можливість підключення нових пакетів. Також відстежувати новини про свій номер можна в офіційному додатку. Для цього використовуйте безлім-інтернет.


Коментарі (0)
avatar