реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Як навчитися розмовляти англійською: де можна розвинути навички спілкування

В умовах сучасності англійська мова поширена повсюдно. Буквально в кожній країні знайдуться люди, які розмовляють нею. Статистика ж говорить, що сьогодні знати її необхідно щонайменше кожній другій людині. Без цих знань не вийде ні влаштуватися на хорошу роботу, ні подорожувати, ні багато чого ще. Однак навіть багато хто з тих, хто знає англійську навіть на середньому рівні, не може нею говорити. Тож як і де почати розмовляти англійською? У цьому матеріалі будуть представлені корисні рекомендації від Schoolguide, які точно допоможуть заговорити, нарешті, цією мовою.

Корисні поради для розвитку мовленнєвої навички

Запропоновані далі поради допоможуть не тільки просунутися у вивченні, а й дійсно почати говорити англійською мовою. Кожен знайде для себе найбільш підходящий варіант:

  • Запам'ятовування нових слів. Логічно, що поповнення словникового запасу допоможе надалі чіткіше і зрозуміліше висловлювати власні думки та емоції. Практикуючи англійську, не можна забувати про регулярне вивчення нових слів на ту чи іншу тему.
  • Спілкування англійською. Хоча б по півгодини-годину на день, але все ж таки. Найкраще займатися цим захопливим заняттям з тією людиною, яка сама знає англійську і зможе, в разі чого, скорегувати неточності. Якщо такої людини в межах досяжності немає, зараз в інтернеті є безліч соцмереж і додатків, де можна знайомитися з іноземцями саме для мовленнєвого обміну. Живе та безпосереднє спілкування повноцінними реченнями дасть змогу зміцнити пам'ять і на практиці дізнатися більше про сленг, скорочення та інші особливості англійської.
  • Повне занурення. Йдеться про поїздку за кордон - в одну з англомовних країн. Такий підхід дасть змогу поєднувати приємне з корисним. Як мінімум, буде набагато легше звикнути до звучання і темпу реальної англійської мови, як максимум - усунути іншомовний акцент і зробити власну мову чіткішою. Зрозуміло, ця підказка про те, як почати вільно розмовляти англійською мовою, спрацює лише за умови, що спілкування в поїздці відбуватиметься не тільки з продавцями сувенірів.
  • Перегляд кіно в оригіналі. Кіно, серіали та різноманітні шоу сьогодні є невіддільною частиною щоденного дозвілля. Кожному подобається розслабитися під хорошу комедію, поплакати під мелодраму або полоскотати собі нерви жахом. Перегляд екранізацій і передач з оригінальною лексикою допоможе, крім іншого, дізнатися більше англомовних ідіом і стійких виразів, які перекладачі зазвичай "обробляють" на свій лад.
  • Відвідування розмовних курсів. Вони підійдуть для тих, хто вже дійшов хоча б до середнього рівня мови та має хороший словниковий запас. Якщо рівень тільки початковий, тоді доведеться звернути увагу на загальні курси, однак можна придивитися до тих, де в методі викладання використовується багато мовленнєвої практики. Прекрасний вибір, якщо в школі є вчитель, який є носієм мови. Розмовні клуби - теж чудовий варіант для руйнування мовного бар'єра.

Дотримуючись усіх цих рекомендацій буде набагато простіше побороти всі перепони та таки впевнено заговорити іноземною мовою.

Як навчитися розмовляти англійською

Чому не варто боятись помилок

Часто мовний бар'єр не дає змоги говорити англійською вільно, оскільки просто стає страшно. Страшно, що співрозмовник вкаже на численні помилки або ж зовсім не зрозуміє нічого зі сказаного. Однак на помилках вчаться - і це дійсно так. Основна мета спілкування - донести певну інформацію, тому спочатку в такій справі не обійтися без концентрації. Помилки будуть і до цієї думки доведеться звикнути. Однак поступово можна навчитися розмовляти англійською, якщо практикуватися досить багато.

За першого ж спалаху страху необхідно згадати себе в дитинстві. Помилок було безмірно багато, і все ж це не завадило нам освоїти рідну мову досконало. Річ у тім, що діти просто не зациклюються на допущених недоліках. Тому й дорослим не варто загострювати на них увагу.






Коментарі (0)
avatar