реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Не відкушуй...

Є така британська приказка: ну відкушуй більше, ніж ти можеш прожувати. Здається, росіяни не знали про неї і вирішили таки відкусити. І, здається, вдавилися.

Британці вислали російського військового аташе Максима Еловіка. Такого собі майора Проніна. Правда, цей має трохи вище звання - полковника. Міністр внутрішніх справ Британії Джеймс Клеверлі грізно нахмурив брови і оголосив, що він його ідентифікував як шпигуна. Можна подумати, що він раніше не здогадувався, що той саме для того і присланий, щоб шпигувати.

Так чого раптом? А того, що росіяни захотіли відкусити - і далі за приказкою. Вони викликали до свого МЗС британського посла у Москві Найджела Кейслі і почали йому казати: ай-йяй-йяй. Це після того, як Британія заявила, що не заперечує проти використання Києвом зброї по російській території.
Британці не стерпіли такого нахабства і відповіли висилкою їхнього дипломата.

Цим воно не обмежилося. Сьогодні в The Telegraph з'явилася стаття про те, що 50-кімнатний середньовічний маєток Seacox Heath, який належить Росії ще з часів СРСР, тобто 1946 року, позбавлений статусу дипломатичної установи. Чому? Тому що звідти здійснювалася шпигунська діяльність. І це не єдина російська власність у Британії, яка позбавлегна такого статусу. Це значить, що за потреби британські правоохоронці можуть приходити туди з обшуком. Тобто шпигувати стає все складніше.

Ми можемо сподіватися, що дійде врешті до масовішної висилки. Адже нема шпигуна на твоїй території - нема проблеми.
Ібо нє фіг кусати більше - і далі за приказкою, яку я навів на самому початку.

Юрій ЛУКАНОВ

Коментарі (0)
avatar