реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Причини та особливості больового синдрому

Неправильне харчування, погана екологія та хронічний стрес негативно впливають на загальне здоров’я людини. За статистикою, на фоні цього у 60% осіб виникає больовий синдром, який досить сильно заважає виконувати щоденні справи. Саме для усунення цієї проблеми спеціалісти рекомендують ібупрофен, який допоможе позбутися неприємних відчуттів. Придбати його можна за посиланням https://liki.ua/shop/brands/ibuprofen-5091, обравши потрібний вам варіант у зручному каталозі.

Больовий синдром – що це?

Больовий синдром – стан організму, що супроводжується проявами різкого або тупого болю в різних ділянках тіла людини. Такий стан є патологічним та потребує негайного лікування. Неприємні відчуття можуть виникати через достатньо широкий та чітко не визначений спектр факторів ризику, які буде розглянуто пізніше. Найчастіше біль виникає в голові, спині, суглобах, кінцівках, зубах. Група або один периферичний нерв уражається і людина відчуває біль різної інтенсивності та характеру. 

Для ефективного позбавлення болю, оптимальним рішенням буде звернутися за консультацією та повним обстеженням до висококваліфікованого лікаря. Це необхідно через те, що наше тіло завжди “говорить” про проблеми, які ми можемо не одразу помітити, але самолікування може призвести до погіршення стану. 

Розрізняють хронічний та гострий больові синдроми. Перший зустрічається у кожної людини. Він виникає з певною періодичністю, через що людина ніби “звикає” до нього. В цьому випадку багатьом допомагають саме знеболювальні препарати, що усувають неприємні відчуття. Другий тип є причиною звернення до медиків майже 90% пацієнтів. Цей біль виникає раптово і дуже лякає людину. Саме через це вона починає інтенсивне та швидке лікування. В цьому випадку, організм реагує на внутрішній або зовнішній подразник та транслює свій стан за допомогою різкого болю.

Можливі причини

Варто зазначити, що існує досить широкий перелік виникнення больового синдрому. Наприклад:

  • механічні пошкодження;
  • хірургічне втручання;
  • переохолодження;
  • пошкодження кістки;
  • розтягування зв’язок;
  • стрес;
  • недостатня кількість відпочинку;
  • інтоксикація.

Цей список не є вичерпним. Найчастіше трапляється саме головний біль – деяких людей він супроводжує щоденно. Ця проблема може бути спровокованою неправильним прийомом лікарських засобів або передозуванням. В цьому випадку, біль є побічним ефектом, що свідчить про необхідність негайної допомоги. Також існують приховані причини виникнення неприємних відчуттів. Їх не можна відразу виявити, а потрібно пройти комплексне медичне обстеження.






Коментарі (0)
avatar