реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Що потрібно знати при купівлі вхідних дверей?

З постійним розвитком цифровізації, все більше представників комерційної діяльності «мігрують» до Всесвітньої мережі. Винятком не став і ринок дверей. Багато хто ще й досі пам’ятає ті часи, коли у пошуках необхідної моделі потрібно було об’їхати не один спеціалізований магазин, витрачаючи на це цілий день. Зараз ситуація з придбанням кардинально змінилася.

Щоб купити вхідні двері сьогодні не потрібно кудись їхати. Від вас вимагається лише наявність будь-якого гаджета з підключенням до Інтернету. Сидячи на дивані, лежачи в ліжку чи навіть у теплій ванні, ви з легкістю можете оформити покупку, зробивши всього пару кліків. Це зручно і значно економить час. Окрім того, у користувача є можливість відвідати безліч інтернет-магазинів, що займаються реалізацією вхідних дверей, переглянути асортимент та порівняти ціни. Завдяки наявності детальних фото та відео, а також переліку характеристик кожної моделі, можна підібрати найкращий варіант.

Перш ніж зайнятися пошуком, варто пам’ятати декілька рекомендацій спеціалістів, що допоможуть зробити правильну покупку.

  • Призначення. «Куди потрібні двері?» - це перше, що у вас запитають в магазині. Існують варіанти для квартир, приватних будинків, підсобних приміщень тощо. Тому на початковому етапі у покупця повинне буди чітке розуміння де будуть використовуватися двері.
  • Надійність. Це комплекс параметрів, на який потрібно звернути особливу увагу. Зазвичай він містить:
    • якість замків. Найчастіше у комплектації два замки, мінімум один з них повинен бути високоякісним і відомого виробника;
    • товщина металу полотна – важлива характеристика. Найпоширенішою є 1.5 - 2 мм. Пропозиції із більшою товщиною є надлишковими та дороговартісними. Вони можуть розглядатися лише у певних ситуаціях. Товщина металу в 1 мм є бюджетним варіантом і рекомендована у крайніх випадках. Все, що тонше – не варто розглядати в якості покупки;
    • наявність ребер жорсткості у конструкції. Завдяки їм  дверна конструкція зберігає свою геометрію та не деформується;
    • клас зломостійкості, що характеризує можливість дверей протистояти злому. Всього існує 6 класів, найпоширеніші другий – третій.
  • Розміри. Важливо зробити заміри дверного отвору, або скористатися послугою замірника (доступна у багатьох спеціалізованих магазинах), щоб знати габарити майбутньої покупки і правильно підібрати виріб. Стандартні розміри вхідних дверей за ГОСТ становлять: 800×2000, 800×2100, 850×2000, 850×2100, 900×2000, 900×2100 мм. Важливо, щоб конструкція була на декілька сантиметрів меншою за дверний отвір – це необхідно для її правильного монтажу. Якщо жодні двері не підходять за своїми розмірами, то в такому випадку доцільніше виготовити їх під замовлення, ніж намагатися змінювати ширину і висоту дверного отвору.
  • Кількість стулок. Найпоширенішими є одностулкові двері, але на ринку також присутні двох- та тристулкові варіанти. Найчастіше вони застосовуються у приватних будинках, таунхаусах, дачах, де геометрія дверного прорізу є більш широкою і виникає необхідність використовувати декілька стулок.
  • Зовнішній вигляд. У випадку, коли виріб повинен замінити більш старішу модель, яка вже використовувалась, важливо підібрати стиль та колір дверей під існуючий інтер’єр та екстер’єр будівлі. Вони не повинні «вибиватися» із загального ансамблю оформлення, а навпаки гармонічно вписуватися в дизайн.

Ну от, все доволі просто і зрозуміло. Керуючись цими порадами кожен покупець зможе обрати якісний і оптимальний варіант дверей, що задовольнить його в усьому.









Коментарі (0)
avatar