реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Звернення начальника обласної міліції
24-Січ-14 992 0.0 0
Шановні громадяни, жителі Чернігівщини! Всі ми знаємо, що в Україні радикально налаштовані люди захопили адмінбудівлі обласних державних адміністрацій у Львові, Рівному, Івано-Франківську, Хмельницькому і Тернополі. Водночас міліція не допустила захоплення Черкаської ОДА.

Хотів би повідомити, що спроба захопити адміністративні приміщення державних установ є грубим порушенням громадського порядку, яке передбачає кримінальну відповідальність.

Звертаюся до простих людей із закликом не порушувати громадський порядок, тому що цей піар потрібен тільки політикам, а простим громадянам потрібне нормальне життя, спокій та безпека.

В нашій області зберігається спокійна обстановка, але є окремі радикально налаштовані громадяни, які постійно намагаються провокувати людей на протистояння з правоохоронними органами.

Співробітники міліції спільно з громадою вже понад два місяці охороняють громадський порядок під час мирних акцій протесту. Ми вдячні активістам чернігівських масових заходів за виважену поведінку, недопущення провокацій та порушень громадського порядку.

Що стосується радикально налаштованих громадян, я, як керівник міліції Чернігівщини, попереджаю, що сил та засобів для захисту мирних громадян, а також будівель державних органів у нас достатньо.

Основними принципами роботи міліції є й буде законність та повага до честі й гідності громадян, відкритий діалог та співпраця з громадою області.

Міліція Чернігівщини завжди стояла, стоїть і буде стояти лише на захисті законних інтересів жителів області. І всі ми повинні бути прикладом толерантності, мудрості та поваги один до одного.

Начальник УМВС України в Чернігівській області
генерал-майор міліції
Олександр Михайлик


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:УМВС в Чернігівській області, режим януковича, захоплення державних будівель, мілція


Читайте такожКоментарі (0)
avatar