Головна › Новини › СПОРТ

Золоті наші легкоатлети

На молодіжних іграх в м.Донецьку успішно виступили легкоатлети Чернігівщини.

Вперше наша жіноча команда перемогла в естафеті 4х400 м випередили Київську, Дніпропетровську, Донецьку області (Ольга Філіпова, Ольга Завгородня, Ольга Бібік, Юлія Литвиненко).

На рахунку чернігівських легкоатлетів 4 золоті і 1 срібна медалі. Павло Олійник переміг на 3 км із перешкодами та виборов друге місце в бігу на 1500 км, а дівчата перемогли на дистанціях 5 км Ольга Скрипак та 800 м Ольга Бібік.
Найкраще досягнення десятиріччя в командному заліку — Чернігівська область посіла 5 місце. А прилучанка Ольга Завгородня (тренер Михайло Марченко) увійшла до складу національної збірної України і візьме участь у чемпіонаті Європи.

На світлині: Ольга Завгородня разом із тренером Михайлом Марченком.

Фото Валерія СЕНЧУКА.На молодіжних іграх в м.Донецьку успішно виступили легкоатлети Чернігівщини.

Теги:Михайло Марченко, Ольга Завгородня, Донецьк, легка атлетика