реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Згущене молоко з криміналом

Господарський суд Чернігівської області повністю задовольнив позовні вимоги прокуратури області до ТОВ «Бахмачконсервмолоко». Рішенням суду підприємство зобов’язане повернути до Держрезерву понад 1 мільйон 800 тисяч банок згущеного молока загальною вартістю більш ніж 18 млн. грн. та сплатити йому майже 22 млн. грн. штрафу.

Прес-служба прокуратури області вже повідомляла про розгляд у Бахмацькому районному суді кримінальної справи стосовно службових осіб ТОВ «Бахмачконсервмолоко», які звинувачуються за ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, службове підроблення). Кримінальна справа була порушена і розслідувана прокуратурою області. Крім того в інтересах держави (Державного агентства резерву України) до підприємства було заявлено позов про відшкодування збитків.

Слідством доведено, що в 2009 році службові особи відповідача подали завідомо неправдиві відомості про виробництво та закладку до Держрезерву партії згущеного молока.

Прес-служба прокуратури Чернігівської областіТеги:прокуратура Чернігівської області, згущене молоко, Бахмач


Читайте такожКоментарі (0)
avatar