Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Бахмацькі "свободівці" заявляють про погрози
12-Сер-16 977 0.0 0
Голова Бахмацької районної «Свободи» Денис Сергієнко отримує погрози у зв’язку з вимогою свободівців розслідувати можливу причетність керівника КП «Бахмацьке» та голови райради до незаконного видобутку піску.

Під час сесії Бахмацької районної ради депутат від ВО «Свобода» Володимир Брюховецький та голова Бахмацької районної організації ВО «Свобода» Денис Сергієнко озвучили депутатський запит, у якому було порушено питання про незаконний видобуток піску на Батуринському полігоні та можливу причетність до цього керівника комунального підприємства районної ради «Бахмацьке» Шаповала І.В. та голови районної ради Кочерги В.А.

«До мене, як до депутата, неодноразово зверталися мешканці Бахмаччини, які повідомляли, що протягом багатьох років на колишньому військовому полігоні організованою злочинною групою проводиться незаконний видобуток і продаж піску, що завдає шкоди довкіллю та наносить фінансові збитки державі у великих обсягах. Заявники повідомляють, що цей пісок масштабно використовується при будівництві державними та приватними установами та організаціями, зокрема, при будівництві ферми у с. Красносільське Борзнянського району Чернігівської області. На думку заявників, до злочинної схеми причетне комунальне підприємство «Бахмацьке» та керівництво Бахмацької районної ради», - розповів депутат Бахмацької районної ради від ВО «Свобода» Володимир Брюховецький.

Після сесії на мобільний телефон голови Бахмацької районної «Свободи» Дениса Сергієнка надійшов телефонний дзвінок із незнайомого йому номера 067-950-75-58. Незнайомець, який представився «Ігорем з полігону», висловив погрози фізичної розправи свободівцю за порушені ним на сесії районної ради питання щодо незаконного видобутку піску на вищезгаданому полігоні.

У зв’язку з даними фактами депутат Бахмацької райради Володимир Брюховецький скерував депутатське звернення прокурору Чернігівської області з вимогою вжити належних заходів з припинення діяльності організованої злочинної групи, яка здійснює незаконний видобуток і продаж піску; встановити шкоду довкіллю та фінансові збитки, завданні державі та органам місцевого самоврядування внаслідок діяльності вказаної злочинної групи; проконтролювати належне проведення слідчих дій стосовно факту погроз Денисові Сергієнку; встановити причетність до діяльності вказаної організованої злочинної групи керівника комунального підприємства районної ради «Бахмацьке» Шаповала І.В. та голови Бахмацької районної ради Кочерги В.А.

Чернігівська обласна організація ВО «Свобода» вимагає від правоохоронних органів вжити належних заходів та провести об’єктивне розслідування даних фактів.

Прес-служба Чернігівської
обласної організації ВО «Свобода»


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:прокуратура Чернігівської області, видобуток піску, Свобода, Батурин, Бахмач


Читайте такожКоментарі (0)
avatar