Зброя — подарунок Святого Миколая
![](https://siver.com.ua/_nw/66/s55110802.jpg)
За дорученням начальника ДПІ у м. Чернігові Ф.М.Уляненка „презенти від святого Миколая” вручив юним спортсменам та їх очільнику Віталію Яшнікову заступник керівника міських податківців Ігор Чеботар. Він відмітив, що для нього та його колег є справою честі участь у різноманітних соціальних програмах, спрямованих на підтримку молоді. Тим більше напередодні Дня святого Миколая. Це вже стало доброю традицією.
Після теплого спілкування з юними спортсменами Ігор Чеботар висловив упевненість, що добрі справи податківців як по чарівному колу продовжаться у гарних вчинках і людяності тих, хто їх отримав.
Володимир Сизих, начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернігові
Читайте також |
Коментарі (0) |