реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Вільним людям - вільний доступ до зброї!

18 квітня у Кийові була стрілянина. Стрілок вбив декілька людей нібито брав заручників. А потім був вбитий поліціантами. Але ж він не відразу всіх вбив. У нормальній країні, з нормальними Законами про зброю, вже після першої жертви знайшовся би адекватний чоловік чи жінка, які б того стрілка або важко поранили, або знищили би. Але не в Україні, де досі немає адекватного Закону про зброю..... Воююча країна, але Закону про зброю нема на протязі 4-х років.... Питання до національної поліції, яка нібито служить і захищає, кого у даному випадку ви захистили??? Ви приїхали по виклику і вбили злочинця! Бінго! А як ви захистили ні у чому не винних вбитих людей???

НІКОЛИ!!! Повторюю, НІКОЛИ, поліція НІКОГО не захистить!!! Слідчі лише проведуть свої слідчі дії , напишуть потрібні папери. свої папери напишуть прокурори і судді...

При наяві притомного законодавства про зброю на шляху злочинця міг опинитися вільний громадянин зі зброєю, якій би зупинив злочинця у будь якій спосіб.

Вільні люди повинні мати зброю!
P.S. Колись Закон про зброю буде прийнятий. Головне що б до його розробки не було допущено МВС!!!!

Сергій КАЛІНІЧЕНКО



Теги:МВС, вільний продаж зброї, Зброя, Сергій Калініченко, тероризм


Читайте також






Коментарі (0)
avatar