Збори деснянських рухівців
![](/_nw/193/s21702416.jpg)
Як було заявлено заступником голови Народного Руху, народним депутатом Павлом Кишкарем під час передвиборчої кампанії кандидата від Руху Василя Чепурного, Народний Рух розпочинає відродження і повернення у велику українську політику. Бо Рух знову потрібен Україні.
У четвер, 8 вересня, о 17.30 - збори Деснянської районної організації НРУ у приміщенні Народного Руху (вулиця Мазепи, 4). Більшість чернігівських рухівців проживають саме в Деснянському районі міста.
Читайте також |
Коментарі (0) |