Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Народний Рух з найбільш радикальним кандидатом
03-Лип-16 1042 2.6 0
В приміщенні обласної «Просвіти» 1 липня відбулась прес-конференція Народного Руху України за участю народного депутата Павла Кишкара та кандидата в депутати по 206-му виборчому округу, відомого чернігівця – Василя Чепурного.

Представники Руху висловили позицію про хід виборчої кампанії, її негативні моменти, а також окреслили завдання та перспективи політичної партії.

Курс на оновлення

За словами Павла Кишкара, нині Рух взяв курс на відродження, залучення нових людей, молоді. Цей процес буде базуватися на всіх тих традиціях, які має партія. Політик вірить, що поєднання авторитету Василя Чепурного та ентузіазму молоді дасть можливість відродити славу Руху та Чернігівського краю.

«Ми привносимо нові креативні ідеї, щоб бути не лише найстаршою партією, але й найсучаснішою», - зазначив він.

Свою думку з приводу розвитку партії висловив і Василь Чепурний:

«Я впевнений, що Рух має величезний потенціал. Зрозуміло, що партія зараз знаходиться не в кращій ваговій категорії, проте її ідеї жодним чином не втратили своєї актуальності і мають бути втілені в життя».

Рухівці зазначили, що партія живе і нині нараховує 50 тисяч активних членів.

«Люди мають право захищатися»

Цікавою є думка Василя Чепурного щодо вільного продажу зброї:
«Ми всі знаємо історію, що сталася в Козелецькому районі, коли лісник викрив крадіїв лісу, а ті почали відстрілюватися з карабінів. А він в цій ситуації міг хіба що з рогатки. Лісник не має зброї, охоронець заповідних територій не має зброї. Це абсурд! Яку ж державу ми будуємо? Люди мають право захищатися».

«Передвиборна кампанія нагадує цирк-шапіто»

Василь Чепурний зазначив, що кампанія в цілому схожа на вибори по 205-му округу і відзначається нечесною боротьбою і брудними технологіями. Через все це для багатьох людей вибори стали нецікавими.

«Цирк-шапіто з наметами, приїжджими гостями з Києва і т.д. Наскільки ж це примітивно! Якби у мене були гроші на шапіто, я б цього все одно не робив. Це неповага до виборця, якого політики досі вважають дурнішими за самих себе».

Найрадикальніша програма

«Моя програма найбільш радикальна. Коли один радикальний кандидат іде на поклон до церкви Московського патріархату це можливо й радикалізм, але на користь Москви. А я виступаю за те, щоб Троїцький собор, збудований коштом Івана Мазепи був повернутий Українській православній церкві Київського патріархату», - заявив Василь Чепурний.

Павло Кишкар,в свою чергу, зазначив, що в парламенті з його ініціативи вже зареєстровано законопроект про порядок переходу релігійних громад з однієї конфесії до іншої.

«Це один з кроків виконання програми, створеної Рухом ще в 1989 році, де чітко проголошено, що ми бачимо церкву лише єдиною і соборною в межах усієї держави», - сказав він.

Зберегти традиційні українські цінності

Рухівці зазначили, що нова хвиля так званої «європеїзації» має значні викривлення. Замість того, щоб займатися проведенням реформ і підвищенням рівня життя до європейських стандартів, влада підтримує проведення гей-парадів і т.д. Для українського менталітету ці речі є недопустимими на думку представників Руху.

Павло Кишкар наголосив, що значна кількість європейців теж не в захваті від втрати національних традицій і етичних цінностей в своїх країнах. Пересвідчитися в цьому він мав можливість в неформальній розмові з французькими колегами консерваторами.
«Французи відверто говорять, що цінності в Європі розмиті і це явно не привід для гордості. Переконаний, що Україна може стати головним експортером цінностей, у нас для цього є всі передумови», - заявив політик.

Пріоритети Руху

Рух має багато планів та ініціатив. Наразі пріоритетами в діяльності партії є підтримка децентралізації, створення ОСББ, безпека дорожнього руху та реформа спорту. Також партійці виступають за спрощення експортних процедур для військово-промислового комплексу, що є надзвичайно актуальним з огляду на зовнішню загрозу. Окреме місце відводять проблемі публічності видатків.

Оперативно реагуючи на виклики сьогодення, рухівці не забувають про особливості своєї партії.

«Рух – це партія традицій і твердого українського консерватизму. А саме на традиції і стоїть будь- яка держава», - зазначив Василь Чепурний.

Олександр НЕМЧЕНКО


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Василь Чепурний, чернігівська Просвіта, Народний Рух, округ 206, Павло Кишкар


Читайте такожКоментарі (0)
avatar