реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Замість мігрантів!

На противагу заявам окремих урядовців, що нам потрібно по 300 тисяч іноземцівзаробітчан в рік, бо ми вже відчуваємо дефіцит будівельників.

Так, це правда, що дефіцит будівельників є. Тому в першу чергу потрібно зберегти воїнство, а зробити це можна дорожачи кожним солдатом на передовій і перестати красти на крові, щоб дати солдатам «очі» та все необхідне озброєння, бо це не тільки всенародний осуд, а й кара господня. Сили кинути на озброєння силами власного оборонного комплексу, працювати 24 на 7, нарощуючи власне виробництво озброєння усіх потреб, відмовитись від зарплат мирного часу посадовцям понад сотні тисяч, та мільйони, щоб вузли завʼязати аж на головах очнамілим, що множать статки на потребах армії і купують віли за кордоном, бо окремі не розуміють, що в окопах гине цвіт нації. Створити ударні сили з діючих правоохоронних органів по боротьбі з корупцією, щоб реально зупинити корупційні прояви у забезпеченні життєдіялтності ЗСУ по всіх напрямках - це будуть тисячі проваджень і боятись цього не треба, а наголос поставити на боротьбу з оргзлочинністю серед високопосадовців найвищого рангу і аж до низу.

Друге, це розумна логістика мобілізації. Всі кошти, зʼекономлені від зарплат НАКу, держчиновників понад 100 тисяч, та вилучених від корупційних проявів, від безлаберного витрачання коштів в воєнний час на різні потреби, без яких можна обійтись та ін. - віддати на зарплату 100 тисяч призовникам, а 300 тисяч тим, хто воює з початку війни. Тоді припиниться позорне виловлювання чоловіків з позором перед всім світом.

Терміново припинити згубну податкову політику мирного часу і бездумного підняття тарифів та податків. Запровадити програму економіки воєнного часу, - зобовʼязати вчених вдосконалити інклюзивну економічну програму розвитку високодивесифікованої політики економічного розвитку України і в післявоєнний час. Терміново вдосконалювати кадрову політику на професійний сегмент в Уряді, позбутись корупційного баласту.

Оголосити створення сприятливих умов для бізнесу та комерції, щоб повернути щонайменше 30 млн українців, а не запрошувати найманців. Оце буде розумна і правильна політика направлена на перемогу і відбудову України.
Слава Україні !

Микола ГОЛОМШАТеги:команда ЗЕ, Микола Голомша, ЗСУ, мігранти, Корупція


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Проблема з трудовими ресурсами надумана. Навіть зараз наявне безробіття. І це без застосування сучасних технологій з використанням робототехніки. Більше читай тут: https://siver.com.ua/forum/64-1551-1
avatar