Замість "чупакабри" жителі Бакаївки спіймали... білу лисицю
![](https://siver.com.ua/_nw/31/s38614234.jpg)
Огляд тварини показав, що це дійсно лисиця, але якийсь мутований екземпляр. Окрім того, що її хутро мало білий колір із жовтизною на животі, видозміненими були й інші зовнішні ознаки: писок надто видовжений, вуха зависокі, хвіст великуватий.
Проведений аналіз показав, що лисиця не була скаженою. Проте її все одно вирішили спалити і закопати. "Од гріха подалі", - зазначив сільський голова.
На запитання, чи не могла це бути якраз та "чупакабра", яка тягала в селян курей і кролів, Костянтин Бережняк відповів: "Ні, той звір був дуже великий. Слава Богу, вже два місяці, як його не видно й не чутно".
Як повідомляв УКРІНФОРМ, цього року в Бакаївці (з весни по осінь) невідомий хижий звір ночами душив курей і кролів у селянських господарствах. Побачити його за той час встигло кілька людей. За їхніми словами, тварина була біло-жовтого кольору, висотою до метра, мала довгий волохатий хвіст, плаский писок і схожі на ведмежі лапи. Сільський голова припускав, що то могла бути рись.
Читайте також |
Коментарі (0) |