Заява Звєрєва про керівництво Дубіля: несумісно з принципами моралі
![](https://siver.com.ua/_nw/163/s27835009.jpg)
Микола Звєрєв чітко заявляє про причини виходу з партії: "...Діяльність керівництва чернігівської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" не відповідає програмним засадам партії, інтересам громади та принципам моралі". Як відомо, обласну парторганізацію "Батьківщини" очолює колишній народний депутат Валерій Дубіль.
Заява датована 26 лютого і адресована керівництву "Батьківщини" без вказування прізвищ.
Читайте також |
Коментарі (0) |