реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

З колоній на Чернігівщині вийшли кілька десятків засуджених

Близько 170 засуджених покинуть установи виконання покарань Чернігівської області раніше встановленого терміну. Всі звільнення відбудуться згідно Закону України «Про амністію в 2014 році».

Вже з усіх установ Чернігівщини вийшли перші амністовані.

Їх проводжали з оркестром – сорок два чоловіки, що потрапили під дію амністію вийшли за межі Менської виправної колонії № 91. Начальник установи Юрій Орловський урочисто вручив засудженим документи про звільнення.

Найбільше засуджених підпало під Закон про амністію в Чернігівській виправній колонії № 44. З даної установи буде звільнена 71 жінка, серед них є вагітна та жінка з дитиною, яка наразі перебуває в Будинку дитини при установі. Перші 13 жінок вже «відчули свободу» й покинули виправну колонію.

З Чернігівського слідчого ізолятора вже звільнено 2 засуджених, а в Новгород-Сіверській установі виконання покарнь № 31 вручено документи про звільнення 6 засудженим.

Домницький виправний центр № 135, де утримуються засуджені з обмеження волі провів відповідну роботу та теж вже розпочав звільняти засуджених. З даного центру на даний час звільнилось 7 засуджених.

Особливою установою виконання покарань Чернігівської області є Прилуцька виховна колонії – установа, де відбувають покарання неповнолітні юнаки. Це особлива категорія засуджених, які потребують постійної уваги як з боку співробітників пенітенціарної служби, так і з боку суспільства. Вже 9 юнаків очікують супроводження до місць проживання співробітниками виховного закладу або зустрічі з батьками, які будуть забирати дітей в Прилуках.

«Держава дає шанс засудженому, який він може використати для поновлення свого суспільного життя, знайти роботу і стати правослухняним громадянином», - вважає начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області Валерій Післов.

Порядок виконання вказаного закону передбачає, що адміністрації органів та установ Державної пенітенціарної служби України переглядають особові справи всіх засуджених, що відбувають покарання та визначають тих, хто за формальними ознаками підпадає під дію цього закону. На визначених осіб адміністрація установ готує відповідні матеріали та подає їх на розгляд судів за територіальністю, які і приймають рішення застосувати амністію або відмовити в її застосуванні.

Після вступу рішення суду в законну силу засуджений звільняється з місць позбавлення волі. Тому звільнення буде відбуватись поступово, у міру розгляду матеріалів у судах, а не всіх засуджених одночасно.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській областіТеги:Домницька колонія, Прилуцька колонія, амністія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar