реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Військові ставлять ультиматум Президенту

Якщо президент України Петро Порошенко здасть хоч один кілометр української землі в переговорах з «ДНР» і «ЛНР», його чекає повалення, а владу в країні візьмуть військові. Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив командир штурмової групи батальйону «Донбас» Тарас Констанчук, передають Патріоти України.

За його словами, кожен раз, коли військові відчують, що депутати Ради приймають не ті закони, вони будуть приходити під парламент і палити шини.

«Поки ми не почнемо контролювати те, що вони роблять, толку не буде. Ми повинні прийти і сказати: «Що ти, падла, приймаєш за закони? Ти зараз вийдеш звідси, тільки ногами вперед». Здадуть хоч одне місто, і президент вилетить зі свого крісла, і буде військовий переворот, а військові візьмуть владу в свої рук », – заявив Констанчук.

Президент Петро Порошенко ініціює скасування закону про особливий статус деяких донбаських територій (окупованих) через проведення там Росією так званих виборів.Патріоти УкраїниТеги:ЛНР, АТО, батальйон Донбас, військовий переворот, російсько- українська війна, ДНР


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
+100% Это надо было сделать еще в феврале, а не отпускать всю сволочь чартерными самолетами!
avatar
2
Чмошники,вы себя уже показали под Иловайском,стратеги в обоссаных шароварах.
avatar