реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Війна між Україною та США -- в новому романі

26-Бер-11 1157 0.0 0
Незабаром з’явиться нова художня книга дипломата та публіциста Юрія Щербака “Час смертохристів. Міражі України 2077 року”.
Про це розповів директор видавництва “Ярославів Вал” Михайло Слабошпицький.

“Ця книга синтез двох жанрів — політичний трилер і роман-антиутопія, оскільки події відбуваються 2077-го року. Такі твори писали англійські письменники Оруел (роман “1984″) та Олдос Хакслі. В українській літературі такого жанру ще не було. Роман страшний. Це те майбутнє, проти якого застерігає автор. Там уже відбулися україно-румунська, україно-російська та україно-американо-бразильська війни і триває американо-мексиканська. Перманентно спалахують війни в Європі, не вистачає продуктів. В Україні тоталітарний режим і маріонетковий гетьман. Відбуваються державні перевороти один за одним. Дуже гостросюжетний роман”, – сказав він.

“Це роман, який прочитають всі. Бо одних захопить феноменальна любовна історія. Другі читатимуть це, як футурологічний роман прогнозів і передбачень майбутнього. Треті побачать багато сьогоднішніх речей. Це як театр: декорації історичні, а події сьогоднішні. А любителі детективу прочитають історію резидента української розвідки в Сполучених Штатах. Тобто книгу можна читати під будь-яким кутом”, – пояснив Михайло Слабошпицький.

Писати книгу Щербаку допоміг багаторічний досвід дипломатичної роботи.

“Щербак написав книгу швидко, але готувався до цього кілька десятиліть. Він же дипломат, працював послом України в Ізраїлі, США та Канаді. Він знає масу літератури, яку ми не читаємо. Знає різні закулісні та політичні справи — все це стало в пригоді. Плюс він доктор наук і питаннями прогнозування майбутнього постійно цікавився. Юрій Миколайович — першокласний письменник, його забули. В нього була художньо-документальна книга “Чорнобиль”, написана одразу після катастрофи. Це була книга-подія. Вона перекладена, по-моєму, на тридцять мов”, – додав Слабошпицький.

В газеті "Сіверщина" за 24 березня надруковано уривок з книги Юрія Щербака, вибраний директором видавництва Михайлом Слабошпицьким.
Теги:Чорнобиль, Юрій Щербак, нові книги, Слабошпицький, розвідка


Читайте такожКоментарі (0)
avatar