реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД
Ватутін має бути проклятий
08-Трав-21 1072 5.0 1
Радянського генерала Миколу Ватутіна, який командував Першим Українським фронтом під час Другої світової війни, слід проклинати, а не вшановувати. Таку позицію висловив український політик і історик Микола Томенко. «Ватутін поклав стільки киян, і не тільки киян (лише 50 тис. неозброєних молодих хлопчаків з Полтавщини там загинуло), що він повинен бути проклятий! Він хотів зробити Сталіну і Комуністичній партії подарунок і звільнити Київ до дня Жовтневої революції і у нас Дніпро, почитайте спогади, був червоний від крові!», - заявив він.

Радянське “геніальне” командування вирішило завалити німців трупами своїх. Тільки на одному цьому плацдармі “геніальний” полководець Ватутін поклав у землю (точніше, у воду Дніпра) 400 000 радянських солдат. (Втрати німців були 10-кратно менші).

Найбільшим злочином проти українського народу командування Червоної армії є те, що на “звільненій” від німців лівобережній Україні командири частин хапали всіх дітей 16-18 років і без зброї, навіть без військової форми погнали їх форсувати Дніпро на німецькі кулемети.

Кажуть, що німецькі кулеметники з розуму сходили від того, що весь час розстрілювали неозброєних людей в цивільному, але на місце одних вбитих йшли шеренги нових.

Скільки з тих 400 000 убитих були ті українські хлопчики-цивільні, ніхто не знає, можливо 50, можливо 100 чи 150 тисяч. Але це той злочин проти українців, за який (в тому числі) персонально відповідальний генерал Микола Ватутін.

Валентина КОВАЛЕНКО


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Ватутін, Друга світова війна, форсування Дніпра, Микола Томенко.


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
На Чернігівщині було мобілізовано до лав Червоній армії з вересня 1943 року – 167 тисяч осіб.Безповоротні втрати Чернігівщини на фронтах Другої світової в Червоній армії – 134,5 тисяч осіб,
avatar