реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

В Чернігові відкривають антикорупційний штаб, на який пропонують ...скинутися

Демократичний Альянс оголошує про відкриття антикорупційного штабу в Чернігові. В рамках своєї щоденної діяльності ми здійснюємо розслідування, звертаємось в правоохоронні та контролюючі органи щодо будь-яких можливих зловживань з боку чиновників міського та обласного рівня. Будь-який житель міста зможе звернутись в антикорупційний штаб для того, з метою:

- Захистити себе та своїх рідних від корупційних зловживань або свавілля представників органів влади і різних служб;
- Разом з ДемАльянсом зупинити потік «благодійних» внесків які чернігівці змушені сплачувати починаючи з пологового будинку, дитячого садочка, шкіл, лікарень;
- Зробити свій вклад в боротьбу з гідрою корупції, щоб кошти які ми сплачуємо у вигляді податків дійсно витрачались на покращення благоустрою наших будинків, вулиць і міста в цілому.

Антикорупційний штаб розміщений за адресою вул. Коцюбинського 49а, (будівля Чернігівагропроект) корп. Б, 4-й поверх, 407 каб. Штаб працює з 18:00 до 20:00 кожної середи тижня. Контактний телефон – 0931184438.
Повідомляємо також, що обласна організація ДемАльянсу є неприбутковою організацією. Наші активісти у вільний від роботи час займаються політикою і боротьбою з корупцією в Чернігові і області. Зараз в Чернігові ми відкриваємо антикорупційний штаб і почали випускати Вісник ДемАльянсу, щоб ще ефективніше боротися з корупцією і допомагати громаді. Але для цього нам необхідна підтримка чернігівців.

Потреби приміщення антикорупційного штабу на місяць:
- Оренда офісу – 600 грн.
- Комунальні платежі – 35 грн.
- Витрати на канцелярію і друк – 50 грн.
- Інтернет – 30 грн.
Разом – 715 грн.

Необхідні витрати на Вісник:
- Робота журналістів/авторів матеріалів – 0 грн.
- Послуги верстальника – 200 грн.
- Друк газети (10 000 примірників ) – 2000 грн.
- Поширення газети (частково власними силами) – 300 грн.
Разом: 2500 грн.
Необхідна сума для діяльності Антикорупційного штабу в Чернігові – 3215 грн. на місяць.

Ви можете підтримати діяльність Демократичного Альянсу в Чернігові, перерахувавши кошти на наш рахунок або передати їх представнику команди ДА особисто.

Реквізити рахунку:

Отримувач: Чернігівська обласна організація партії "Демократичний Альянс"
Банківські реквізити: р/р № 26004034297001
у Чернігівське відділення ПАТ "КБ "ПІВДЕНКОМБАНК"
Код Банку335946
Іден. код за ЄДРПОУ 37972454
Призначення платежу: «Добровільний внесок на статутні цілі організації»Теги:Демальянс, збір коштів, антикорупційний штаб


Читайте такожКоментарі (0)
avatar