реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА
Українсько- кхмерський художник запрошує
04-Чер-18 457 5.0 0
5 червня о 14:00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться зустріч із Ук Дара Чаном, автором персональної виставки картин «Діалог культур». Захід проводитиметься на прохання громадськості.

Ук Дара Чан — український художник, уродженець Королівства Камбоджа, який живе і працює у м. Березань Київської області, член Національної спілки художників України, Президент Київської обласної федерації таеквон-до ІТФ.

У програмі:

— виступ художника УК ДАРА ЧАНА про свої картини, які поєднують у собі українські та кхмерські мотиви, серед них і портрет Тараса Шевченка;

— виступ голови правління громадської організації «Українська Ініціатива» Юрія КОСЕНКА про уроки подолання спадщини тоталітаризму у Камбоджі, важливими для України після майбутнього звільнення окупованих російським агресором територій Донеччини і Криму. Зараз держава-агресор Російська Федерація активно прагне нав’язати Україні ідею про амністію терористів та допущення їхніх головачів до участі в політичному житті країни, у цьому контексті актуально розглянути досвід цієї азійської країни.

— виступ заступника голови правління громадської організації «Українська Ініціатива» Ольгі ТИМЧИШИН про життя й творчість класиків кхмерської літератури, зокрема таких, як Бамрае Утей Нгинг, Преах Ботумтхера Сом, Кхун Срунь, Кром Нгой.

ОРГАНІЗАТОРИ: громадська організація «Українська Ініціатива», Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана, Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації за підтримки Міністерства інформаційної політики України та Українського інституту національної пам’яті.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: на другому поверсі в актовому залі Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана за адресою: вулиця Гонча, 6, м. Чернігів.
ПОЧАТОК ЗАХОДУ: о 14:00 5 червня 2018 року.

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана
Громадська організація «Українська Ініціатива»


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Чернігівський художній музей, кхмери, ГО Українська ініціатива


Читайте такожКоментарі (0)
avatar