реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА
У Чернігові відбувся фестиваль-конкурс української патріотичної пісні "Поклик серця"
15-Груд-20 805 5.0 0
У суботу, 12 грудня, у Міському Палаці культури імені В'ячеслава Радченка з дотриманням застережних протиепідемічних заходів (тобто без глядачів) відбувся Одинадцятий відкритий міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні "Поклик серця". Його учасники - солісти та вокальні ансамблі – піснями про рідний Чернігів та Україну, своїми яскравими виступами кожного року демонструють свій талант, - повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Члени журі, серед яких досвідчені викладачі музики закладів мистецької освіти міста, особливу увагу звертали на вокальні дані, на артистизм та конкурсну пісню, яка має відповідати патріотичній тематиці.

Загалом на участь у конкурсі "Поклик серця-2020" подали заявку понад 70 маленьких та юних виконавців з Чернігова і області.

Цьогоріч організатори значно збільшили кількість переможців за різними номінаціями. Їхні імена будуть оголошені пізніше, оскільки кілька конкурсантів через погодні умови не змогли приїхати до Чернігова. За спільним рішенням членів журі, ці конкурсанти матимуть можливість надіслати відео своїх виступів, які будуть включені у загальний перелік учасників.

Кожному конкурсанту після виступу вручали диплом учасника.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:конкурс, Чернігів, Поклик серця, українська пісня


Читайте такожКоментарі (0)
avatar