реклама партнерів:
Головна › Новини › СПОРТ
У Чернігові відбудуться молодіжні змагання з популярного вуличного спорту — воркауту
28-Чер-18 822 5.0 0
30 червня з 12.00 до 16.00 на спортивній площадці Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету (м. Чернігів, вул. Козацька, 1-а) будуть проводитися молодіжні змагання з популярного вуличного спорту «воркауту» (початок реєстрації учасників змагань: з 11.00).

У змаганнях візьме участь молодь з Києва, Білої Церкви, Сум, Чернігова, Прилук, Сосниці, Лемешів та інших міст і сіл (віком з 18 до 30 років).

Змагання пройдуть у категоріях: фрістайл, силова категорія, конкурси для глядачів та вболівальників, майстер-клас з воркауту (показові виступи).

Переможці отримають грамоти, вимпели, грамоти, подяки та заохочувальні подарунки.

Спортивні змагання приурочені до Дня Конституції України.

Організатори: Чернігівська обласна організація Народного Руху України, Всеукраїнська громадська організація «Молодий Народний Рух».

Контактна особа: Черняков Сергій Васильович, моб. тел. (050) 768-71-35.

Прес-служба Чернігівської обласної організації НРУ.

Довідка

Воркаут (Street workout) — масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики. Включає тренування на турніках, брусах.

Це насамперед популяризація та впровадження здорового способу життя у суспільстві. Воркаут — це найдоступніший і наймасовіший спосіб для фізичної підготовки.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:спортивні змагання, Чернігівський Рух, воркаут


Читайте такожКоментарі (0)
avatar