реклама партнерів:
Головна › Новини › Анонси подій
У Чернігові на свято Соборності України піднімуть прапори Європи поряд з Державними
21-Січ-14 1212 0.0 1
22 січня 2014 року о 10-00 представники громадськості завітають до чернігівського міського голови Олександра Соколова з прапором Європи з пропозицією виконати рішення міськради від 30 вересня 2013 року "Про використання прапора Європи в місті Чернігові".

Ще 30 вересня 2013 року Чернігівська міська рада з метою забезпечення підтримки населенням України євроінтеграційного курсу як одного з пріоритетів внутрішньої і зовнішньої політики України вирішила запровадити практику використання прапора Європи під час державних свят та проведення урочистих заходів на території міста Чернігова.
Більш того, було рекомендовано керівникам підприємств, установ та організацій міста вивішувати прапор Європи поряд з Державним прапором у дні свят та під час проведення міжнародних заходів.

Однак партії влади, під час прийнятті рішення на сесії, вдалося протягнути такі формулювання в яких закладено деякі протиріччя. Це дозволяє посадовим особам на свій розсуд визначати, зокрема поняття «державне свято».

Адже в українському законодавстві відсутній перелік «державних свят», натомість встановлено святкові неробочі дні, професійні, релігійні світа і так звані пам'ятні дати.

Тож чи будуть керівники чернігівської міської влади і їх підлеглі у Деснянській, Новозаводській райрадах 22 січня на День Соборності та Свободи України виконувати свої ж рішення?

Будь-якому разі чернігівці мають право і повинні вимагати від влади виконувати свої ж рішення.

Цього будуть вимагати і представники чернігівської громадськості, які 22 січня 2014 року о 10-00 завітають до міського голови Олександра Соколова з прапором Європи.


Сергій Соломаха
УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять третя сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


30 вересня 2013 рокуПро використання прапора
Європи в місті Чернігові


З метою забезпечення підтримки населенням України євроінтеграційного курсу як одного з пріоритетів внутрішньої і зовнішньої політики України, відповідно до статті 11 Закону України "Про засади внутрішньої та зовнішньої політики України", керуючись статтею 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Запровадити практику використання прапора Європи під час державних свят та проведення урочистих заходів на території міста Чернігова.

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій міста вивішувати прапор Європи поряд з Державним прапором у дні свят та під час проведення міжнародних заходів.

3. Відділу зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний термін.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С.Г. та постійну комісію міської ради з питань законності, прав і свобод громадян та регламенту (Скоробагатько Л.І.).Міський голова
О. В. Соколов


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (1)
avatar
1
Буває - зарозумілість європейська, а менталітет та працездатність африканські.
Від постійного вживання слова "халва" в роті солодко не стає.
avatar