реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

У Чернігові Міжнародним республіканським інститутом проведено навчання партійного активу

03-Жов-11 1112 0.0 2
Ефективним засобом впливу громадськості та політичних партій для захисту інтересів виборців та народного контролю за діями влади має стати Закон України «Про доступ до публічної інформації» і цьому треба вчитися – прийшли до висновку учасники семінару «Взаємовідносини між партійними осередками та громадськими організаціями». Це навчання проведено у 1 жовтня 2011 року в Чернігові для активістів обласної організації Української народної партії.
Його організатор: Міжнародний республіканський інститут (США). Заняття вели експерти всеукраїнської громадської організації «Інститут політичної освіти» (м. Київ) Любомир Грицак і Олександр Солонтай.
Під час цього навчання були розглянуті теми:
«Формування коаліції з представниками громадських організацій, громадських активістів та представників інших партій для успішного проведення кампанії з лобіюванням проблеми громад»;
«Використання можливостей Закону України «Про доступ до публічної інформації» для активної роботи партійного осередку»;
«Організація та проведення масових заходів для інформування та залучення виборців до вирішення проблем громад».
Проблематика співпраці УНП та інших політичних партій з громадськими організаціями викликало найбільшу дискусію. Скептики найбільшу складність бачили в тому, що значна частина з них існують лише формально – «на папері».
Під час семінару активісти УНП почули як позитивну оцінку діяльності організації, так і конструктивну критику на свою адресу.
Під час підбиття підсумків семінару Володимир Ступак, голова Чернігівської обласної організації УНП, від імені однопартійців – учасників навчання висловив подяку його викладачам і організаторам.
Крім, Української народної партії, Міжнародний республіканський інститут провів такі ж навчання з партійним активом обласних організацій ВО"Батьківщина" та "УДАР".

Олексій Пій,
голова управи Чернігівської обласної організації УНП
Коментарі (2)
avatar
1
Маладци. Відмивання грошей провели на відмінно. А Хобот до партійного активу якої політичної сили належить?
avatar
2
Цікаве аудіо з попереднього семінару я знайшов тут : http://alians3000.at.ua/index/0-220
avatar