реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА

У Чернігові деяким перевізникам хочуть добавити мільйонів

Начальник міської військової адміністрації Дмитро Брижинський у відповідь на ультимативні погрози зупинити деякі маршрутні перевезення заявив:

"У бюджеті на 2024 рік передбачена щомісячна компенсація перевізникам у сумі 6 млн грн.
Ультимативні вимоги секретаря міської ради та депутата міської ради від партії «Рідний дім» пана Коваленка збільшити компенсацію з 6 до 9 млн гривень протизаконні.
На фоні підняття оплати за проїзд до 40% і в результаті збільшення прибутку на 20% підвищення компенсації взагалі не доречне.
Доларовий мільйонер Коваленко в ультимативній формі вимагає від громади платити йому більше, а секретар міської ради хоче допомогти збільшити його власні статки.
Перевізники повинні планувати свою підприємницьку діяльність, ураховуючи щомісячну компенсацію в розмірі 6 млн гривень і не більше, адже це передбачено бюджетом громади на 2024 рік.
Зупинка громадського транспорту в прикордонному місті викличе соціальну напругу в суспільстві й буде сприяти нашому ворогу.
Я застерігаю пана Коваленка від таких дій.
Знахабнілі місцеві мільйонери не повинні брати в заручники все місто та збагачуватися за рахунок простих мешканців!!"Теги:Чернігівська міська рада, Дмитро Брижинський, Олександр Ломако, пасажирські перевезення


Читайте такожКоментарі (0)
avatar