Головна › Новини › Місто
Кум Соколова таки розкрадав бюджетні кошти
30-Жов-16 906 0.0 0
Правоохоронці підозрюють службовців комунального підприємства «Чернігівводоканал» у розтраті бюджетних коштів під час ремонту комп’ютерів підприємства. Про це свідчить ухвала Новозаводського районного суду м. Чернігова.

За даними слідства, у 2013-2015 рр «Чернігівводоканал» замовив у фізособи-підприємця послуги з ремонту комп’ютерів на суму 575 тис грн. Про це пише сайт Наші гроші

У грудні 2015 року керівники підписали акти виконаних робіт. Проте правоохоронці встановили, що у документації відсутні назви та технічні параметри комплектуючих, не вказана окрема вартість робіт за видами, не зазначені дані, відповідно до яких розраховувалась вартість послуг.

Також відсутні інші документи, які б підтверджували ремонт техніки. При цьому більшість працівників водоканалу повідомили, що їхні системні блоки не ремонтували.

Інженер з автоматизованих систем КП «Чернігівводоканал», який відповідав за ремонт комп’ютерів і підписував акти виконаних робіт, теж підтвердив, що більшість комп’ютерів фактично не ремонтувалася. Натомість на виділені на ремонт гроші була закуплена комп’ютерна техніка, яку інженер особисто завантажив у службовий автомобіль керівника «Чернігівводоканалу» за його вказівкою. Кінцеві користувачі техніки невідомі. Ми можемо висловити припущення, що техніка пішла на партію "Наш край", очолювану в
Чернігові тодішнім міським головою Олександром Соколовим та теперішнім першим заступником голови облансої ради Валентином Мельничуком.

Слідство також встановило, що акти виконаних робіт були підписані інженером та підприємцем у той час, коли останній був за кордоном.

20 жовтня суд надав слідчому управлінню Національної поліції у Чернігівській області тимчасовий доступ до документації операторів мобільного зв’язку щодо розмов інженера та підприємця.

Раніше суд надав слідчому дозвіл на доступ до документації відносно договорів про ремонт комп’ютерної техніки, а також щодо діяльності інженера комунального підприємства та підприємця.

З середини 2000-х і до початку 2016 року КП «Чернігівводоканал» очолював Олександр Шкінь, який вважався креатурою колишнього мера Чернігова Олександра Соколова. У березні цього року теперішній міський голова Чернігова Владислав Атрошенко зі скандалом відсторонив Шкіня від керування підприємством. Мер звинуватив Шкіня у розтраті коштів підприємства та корупційних махінаціях. З квітня 2016 року директором «Чернігівводоканал» є людина Атрошенка Сергій Малявко.

У 2010-2015 рр Шкінь був депутатом Чернігівської міськради. Був обраний він Партії регіонів.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Владислав Атрошенко, Олександр Соколов, Чернігівська міська рада, Чернігівводоканал


Читайте такожКоментарі (0)
avatar