реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА
Тікати нікуди...
17-Квіт-20 501 0.0 0
Ми самі знищюємо себе як націю, як етнос, як суспільство. Зараз складні часи, ми платимо дуже дорого за своє жахливі та злочинні діяння проти природи. Знищюючи природу, тварин, церкви, культуру - ми знищюємо себе як народ. Україна -велика держава - держава з над можливостями. Прикро на все дивитися - це моральний та культурний шок.

В селі Біловежі Перші Бахмацького району Чернігівщина - в центрі села, на колишньому майдані в зарослях клену - ЛЕДЬ ВИДНІЮТЬСЯ залишки церкви. Влітку - ви її не побачите, бо листя дерев її повністю закриють.

Це - церква Олександра Невського, побудована у 1836 році. В церкві збереглися розписи та ажурні вирізи між зрубами. В куточку біля стріхи - дикі голуби звели гніздечко. Час свою спрашу зробив - майже знищив споруду. Підлога уже згнила, залишилися тільки дубові перекриття, які теж трухлявіють.

Я всіх вітаю з Великоднем. Бажаю буди в першу чергу людьми, які поважають та цінують свою сімю, своїх батьків, пращюрів, країну та культуру. Тільки від нас самих залежить яке майбутнє буде в нашій країні і те що ми залишимо своїм дітям та онукам у спадок. Краще залишити зелену, квітучу країну - ніж знищену промисловістю та нерегульваним сільським господарством руїну.

У нас не має іншої країни - тікати нікуди.

Максим НАЗАРЕНКО


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Біловежі, знищені церкви, Максим Назаренко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar