реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Ти його -- у двері, а воно -- у вікно....

16-Бер-13 1159 0.0 0
Ніколи не відносив себе до симпатиків міліції, мені до них якось було байдуже, але останні події в Борзні змусили взятися за перо.

Я це до того, що хоча працівникам нашої міліції ще далеко до ідеалу, та все ж вони потроху намагаються підтримувати порядок в самій Борзні та районі.

Каюся, і я ніколи їм не дякував, міркуючи, що немає за що, бо це їх робота, вони за неї раніше на пенсію йдуть. Та якось і мені довелося просити допомоги у міліції, тож була нагода побачити систему зсередини. Як не дивно, хлопці не тільки допомогли знайти злодія, а й повернули крадене. Після цього, як то кажуть, захотілося зняти перед ними капелюха. А ще подякувати за те, що при любій владі міліціонери сумлінно роблять свою справу і не перебувають у якихось там політичних партіях. Міняються президенти, парламенти, а міліція залишається міліцією.

А тут днями почув, що міліціонер порізав вагітну жінку, і що її лікарі врятували, а дитину — ні. Кажуть, міліція така-сяка, нічого не робить, а тут вже й людей ріже. Знав я цього Ярошенка Сергія, його у січні вигнали з міліції. Тож почав я громаді очі на нього розкривать: що людина він у міліції випадкова, що його, за моєї пам’яті, вже два рази звільняли.

Може б воно й бідна дівчина не постраждала від цього лиходія, аби не його крутий родич. Того звільнять з міліції, а родич через суд його знову поновлює. Намучився з ним не один начальник райвідділу, а толку. Родич захищає, і цей майор Ярошенко тільки в очі людям сміється, мовляв, нічого ви мені не зробите. Тепер уже ніхто не допоможе, бо судитимуть за вбивство ненародженої дитини. Прикро, що через отаку паршиву вівцю всі думають, що в міліції самі ледарі та лобуряки.
Вперше звільнили Сергія Ярошенка ще восени 2003 року. Звільнили, та ненадовго, бо суд поновив тоді ще старшого лейтенанта на службі. Родич постарався.

У лютому 2008 Ярошенка звільнили вдруге, але в ситуацію знову втрутився нікому не відомий, але від цього не менш впливовий родич, який був вхожий в кабінет тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Результатом тісної дружби родича з міністром стало те, що в червні 2008 року постановою суду наказ про звільнення Ярошенка Сергія Федоровича було скасовано та зобов’язано поновити в органах внутрішніх справ. Отакої!

Постає питання: навіщо таке ходяче непорозуміння було поновлювати в міліції? Лише в останній раз його вдалося вигнати з органів.

А тоді, після вдалого для нього повернення, хитрун вирішив відпочити від обтяжливої міліцейської служби і пішов у декретну відпустку. Так, з липня 2008 по вересень 2011 року Сергій Ярошенко перебував у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку.

Вийшов на службу – і знову неодноразово притягувався до дисциплінарної відповідальності. Як результат - неповна посадова відповідність, і в січні 2013 року майора Ярошенка правоохоронці знову звільняють з міліції.

А через два місяці сталася трагедія, яка не скоро забудеться в Борзні. Розпочалася вона ще в липні 2012 року, коли мати потерпілої працювала продавцем в магазині, який належить батьку Ярошенка. Той платив поганенько, а вимагав працювати на повну. Мабуть тому матір постраждалої й попутав лихий, і вона поцупила з магазину картки поповнення мобільного зв’язку. Суд зобов’язав жінку виплатити 750 гривень штрафу.

Того злощасного дня Сергій Ярошенко згадав, що дотепер не отримав гроші за вкрадене. Невідомо як там розгорталися події, це справа слідства, але в результаті різанини загинула ненароджена дитина, а молода жінка зазнала тяжких тілесних ушкоджень.

Після цього отямився Ярошенко, але пізно, тож намагався утекти подалі від міліції, але всього за декілька годин працівники карного розшуку за підтримки «Беркуту» затримали різуна вже за межами Борзни. Тепер багато борзнянців сподівається, що нарешті довго не побачать цього Ярошенка, який уже так їм усім допік.

Сергій БорзенськийТеги:міліція, Юрій Луценко, злочин, Борзна, Партія Регіонів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar