реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Тернопільська ініціатива розширюється

До Тернопільської ініціативи імені 100-річчя Четвертого Статуту "Просвіти" приєднався член Головної Ради Всеукраїнського Товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка, голова всеукраїнської організації "Молода Просвіта" Віталій Мороз.

"Молода Просвіта" вже давно висловлювалася за зміни у діяльності всеукраїнської "Просвіти", проте, як правило, не знаходила розуміння.

Віталій Мороз є відомим громадським діячем -- як кобзаря, його знають у Києві, де він часто виступає, і в Лубнах, де він живе. Певний розголос мала ініцатива "Молодої Просвіти", очолюваної Віталієм Морозом, по впорядкуванню українських цвинтарів у Польщі.

Віталій Мороз візьме участь у зібранні Тернопільської ініціативи у Крутах, де відбудеться вшанування захисників УНР та обговорення подальших дій просвітянського руху "Тернопільська ініціатива".

Довідка.
Зібрання просвітян у Тернополі 17- 18 листопада ініціювало перезавантаження Всеукраїнського Товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка і назвало свій рух "Тернопільською ініціативою імені 100-річчя Четвертого Статуту". Наразі ініціативу підтримали представники "Просвіт" з Чернігова, Ніжина, Тернополя, Зборова, Стрия, Харкова, Києва.
Приєднатися до ініціативи можна тут: http://prosvitjanyn.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=717:-100-lr&catid=19&Itemid=108Теги:Віталій Мороз, Молода просвіта, Просвіта


Читайте такожКоментарі (0)
avatar