реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Таксі для донора

В умовах критичної нестачі донорської крові та її компонентів проєкт всеукраїнської молодіжної організації «Асоціація молодих донорів України» ДонорUA спільно з фундацією «Варто Жити», представниками бізнесу (онлайн-сервісом Uklon та національною мережею автозаправних комплексів WOG) запустили ініціативу «Таксі для донора». Відтак, донор може безкоштовно скористатись послугами таксі для поїздки в центр крові і назад.

Проєкт вже діє у 13 містах України, в тому числі й у Чернігові. Зазначимо: донорами крові та її компонентів у Чернігові можуть стати винятково особи, прописані в обласному центрі та можуть підтвердити це документально.
Щоб стати донором і скористатись відповідною послугою, слід перейти за посиланням http://www.vartozhyty.com.ua/donor та дотримуватись інструкції.

Кожен охочий може взяти участь у всеукраїнській акції, долучившись до збору коштів на оплату таксі для донора. Це можна зробити незалежно від місця проживання, скориставшись вкладкою «Допомогти» на сайті фундації «Варто Жити» http://www.vartozhyty.com.ua/taxifordonor.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
за інформацією фундації «Варто жити»Теги:кров, Таксі, донори, карантин


Читайте такожКоментарі (0)
avatar