реклама партнерів:
Головна › Новини › Гаряча точка

СТРАЙК НА ВАТ “ПРИЛУЦЬКИЙ ЗАВОД “БІЛКОЗИН” ЗАКІНЧИВСЯ ПЕРЕМОГОЮ ПРОФСПІЛКИ

27 травня, після семи днів страйкування, в ході напружених переговорів між представниками профспілки і власника було укладено угоду про виконання вимог профспілки і припинення страйку. Одна з головних вимог страйкуючих, погашення заборгованості із заробітної плати, вже виконана. Вчора протягом дня на підприємстві проходили напружені переговори, в яких брали участь генеральний директор заводу Юрій Сергієнко, голова профкому Володимир Мазуренко, голови обласної та Прилуцької міськрайонної організацій профспілки працівників АПК Сергій Хоботня та Вікторія Коротя. І лише ввечері, після перерахування коштів на картки, було досягнуто кінцевої згоди та підписано угоду. В результаті переговорів була підписана угода у відповідності до якої:

кошти на погашення заборгованості за лютий, березень, квітень мають бути виплачені 27 травня, а аванс за травень — 7 червня;

в подальшому власник зобов'язався виплачувати заробітну плату своєчасно і в повному обсязі; заборгованість по іншим соціальним виплатам (починаючи з 2008 року) буде погашена найближчим часом у відповідності до затвердженого графіку;

учасникам страйку буде виплачена середня заробітна плата за час простою заводу; власник гарантував недопущення масових скорочень на підприємстві та переслідування профспілкових активістів; з 1 вересня буде вирішуватись питання підвищення годинних тарифних ставок.

Окрім того, в Чернігові, в обласній державній адміністрації відбулася робоча нарада за участю аталії Білоус, заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації, та Миколи Богдана, голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, на якій Геннадій Сафонов, голова наглядової ради ВАТ “Прилуцький завод “Білкозин”, дав офіційні гарантії виконання досягнутої угоди.

Після підписання угоди працівники заводу припинили страйк і приступили до виконання роботи. У разі порушення підписаних угод, профспілка залишає за собою право на відновлення страйку.
Профспілковий комітет ВАТ “Прилуцький завод “Білкозин” дякує усім, хто підтримував працівників протягом страйку та брав участь вирішенні конфліктної ситуації: профспілковим лідерам області та району, представникам органів державної влади, депутатам усіх рівнів. Особлива подяка журналістам, завдяки яким про ситуацію на підприємстві стало відомо широкому загалу.

Віталій КОПИШ
Теги:Черниговская, Білкозин, Страйк, Прилуки, Забастовка, Чернігівська область, Белкозин


Читайте такожКоментарі (0)
avatar