реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Сталіну таки відрізали голову

У Запоріжжі невідомі особи відрізали голову від пам'ятника Йосипу Сталіну, встановленого у дворі будинку, в якому розташований офіс обласного комітету Комуністичної партії України.
Як повідомили у Центрі громадських зв'язків Запорізького главку міліції, повідомлення про подію на території обкому КПУ надійшло до чергової частини Жовтневого райвідділу міліції сьогодні о 16:50.

Невідомі зловмисники пошкодили погруддя Сталіна, відрізавши від архітектурної форми (у документах пам'ятник оформлений, як "мала архітектурна форма") голову.

Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група, вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до події. Сам пам'ятник накритий тканиною, і до нього нікого не допускають. Офіційних коментарів від представників КПУ поки що немає.

Разом з тим, сьогодні всеукраїнська організація "Тризуб" імені Степана Бандери розповсюдила повідомлення, в якому сказано, що нещодавно встановлений пам'ятник "кату українського народу і міжнародному терористу Йосипу Джугашвілі-Сталіну сьогодні знищив мобільний підрозділ ВО "Тризуб" ім. С. Бандери".
Євген Сойкін
Від редакції "Сіверщини" : Слава Україні! Слава героям!
Теги:міліція, Сталін, Запоріжжя, тризуб, комуністи


Читайте такожКоментарі (0)
avatar