реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Справа Трухіна: цей парламент має піти геть!

Розслідування журналістів УП обставин ДТП за участі народного депутата від партіі «Слуга Народу « Олександра Трухіна показало повну моральну деградацію президента Зеленського , президентської партії, керівництва МВС , ДБР, ГПУ , які за півроку після злочину не спромоглися провести розслідування, знищували фактаж і докази злочину, зачищали інформаційний простір, знімаючи з сайтів і медіа всю інформацію про подію, покриваючи свого однопартійця .

Очевидно, що така зухвала бездіяльність правоохоронних органів можлива виключно за вказівки особисто Зеленського. Адже МВС, ДБР, ГПУ сьогодні є кишеньковими структурами Банкової.

О.Трухін , як випливає з розслідування, є безцінним кадром для Зеленського і слуг, адже відповідає за тіньову касу і бюджетні питання, зарплати в конвертах. Саме тому розслідування блокувалося, всі камери спостереження з місця скоєння ДТП дивним чином зникли, тест на наявність алкоголю в крові не проводився.

ДБР, замість розслідувати реальні злочини за участі високопосадовців, кошмарить опозицію, замість притягти до відповідальності реальних злочинців, плодить фейкові справи проти П’ятого Президента. Правоохоронці за півроку не спромоглася провести розслідування ДТП, в якій постраждало 3 людей.

«ЄС « висловлює слова подяки простим поліцейським , які першими прибули на місце пригоди, надали допомогу постраждалим, зафіксували аварію, не піддалися на спокуси хабаря і не побоялися дати інтерв’ю журналістам.
Ми вимагаємо від керівництва МВС утриматися від будь- яких кроків , які могли б трактуватися як покарання чи помста цим поліцейським . Навпроти, патрульні заслуговують заохочення і відзнаки.

Повну відповідальність за діі Олександра Трухіна, який на місці злочину не приховував , що має високий дах у найвищих кабінетах і відверто намагався дати хабаря в 150 тисяч поліцейським, несе Зеленський, який привів його в парламент. Повну відповідальність за бездіяльність міністра ВС Д.Монастирського несе Зеленський , який його рекомендував на цю посаду . Повну відповідальність за бездіяльність ДБР несе Зеленський , який призначив керівника Бюро.

«ЄС» вимагає негайного створення парламентськоі ТСК за фактом розслідування всіх обставин ДТП і бездіяльності керівництва правоохоронних з органів.

Ми вимагаємо відставки Міністра ВС, який покривав злочин, керівника ДБР , який спустив розслідування на гальма.

Ми вимагаємо негайного порушене кримінальної справи за фактом ДТП і корупції пана Трухіна, цю справу має вести НАБУ.

А сам Трухін має негайно скласти мандат і не ганьбити ВР.
Та і Зеленському варто іти геть, разом з тими, кого він привів до влади.
Ще 2 роки цього зеленого корумпованого нашестя країна не витримає.

Смішно читати прозріння керівника Слуг Д. Арахаміі, який плачеться, що їм «соромно» за Трухіна.
Народу соромно за таких слуг народу, а нам огидно знаходитися з подібними слугами в одній сесійній залі.
Цей парламент має саморозпуститися.

Ірина ГЕРАЩЕНКОТеги:Арахамія, Ірина Геращенко, Трухін, ЄС, Слуга народу, команда ЗЕ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar