Головна › Новини › СПОРТ
Спортивний шахрай.
29-Бер-18 585 0.0 0
Як Олексій Савченко познущався з футбольної Чернігівщини.

▫Губернатор-шахрай Миколаївщини Олексій Савченко залишає брудні сліди всюди, до чого торкається. Шахрайські схеми в бізнесі, відвертий кримінал під прикриттям правоохоронної діяльності, тотальна корупція на державній посаді - це ще не все. Футбольні вболівальники Чернігівщини до сьогодні з жахом згадують ім’я людини, що мало не знищила єдиний професійний футбольний клуб регіону з піввіковою історією - «Десна» (Чернігів).

▪Будучи родом з селища Десна Козелецького району на Чернігівщині, Олексій Савченко прикупив в серпні 2007 року однойменний футбольний клуб у Чернігові. У той час наш банкір хотів стати мером міста. Для цього він «замутив» громадську організацію «За Чернігів!». Ну, і футбол би теж не завадив для розкрутки потенційного кандидата.

▫Клуб, який виступав у першій лізі, при новому господареві підбадьорився. Як пише Вікіпедія, в сезоні 2007/08 «Десна» була серед претендентів на перехід до вищої ліги, посівши в підсумку 4 місце. Але на початку наступного сезону повернулася на звичні позиції аутсайдера. 23 жовтня 2008 року президент клубу Савченко на прес-конференції раптом здивував всіх:

▪«Грала не «Десна», грали мої «бабки» та амбіції. Кожна гра мені коштувала від 5 до 15 тисяч доларів. Я можу по прізвищах назвати суддів, які брали гроші, і людей, які їх їм давали. Коли я перестав їм платити, то став таким і спортивний результат, який нині заслуговують футболісти».

▫Вибухнув скандал, і через місяць ФФУ відсторонила горе-президента клубу та винесла попередження «Десні». Клуб по факту опинився на межі ліквідації. Але Савченко не дуже переживав: незабаром він заявив про продаж 50% чернігівського клубу за 10 млн гривень. За даними ЗМІ, це був найдорожчий продаж в історії українського футболу серед клубів першої ліги. Співвласником став «горілчаний» нардеп від ПР, власник групи компаній «Олімп» Павло Климець.

▪Всюди, де з’являється Савченко, – проблеми, беззаконня, шахрайство та брудні гроші. 29 березня Національний Корпус та інші патріотичні організації розпочнуть у Миколаєві безстрокову акцію з вимогою звільнення Савченка з посади голови Миколаївської ОДА.

Стаття написана за матеріалами сайту ОРДТеги:ФК Десна, Миколаїв, Олексій Савченко, Олександр Соколов


Читайте такожКоментарі (0)
avatar