реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Спілка письменників вимагає відставки депутатів

Спілка письменників України оприлюднила Звернення до українського народу. Нижче подаємо текст документу.
Звернення до українського народу

У цю тривожну хвилину загрози громадянської війни та розколу в Україні звертаємося до всіх, кому дорогий мир та злагода в державі. Верховна Рада прийняла закон, який порушує хистку мовну рівновагу у толерантному українському суспільстві. Це було зроблено для того щоб відвернути увагу людей від спричиненого бездарною політикою команди Віктора Янукович економічного та соціального краху, загрози дефолту, обвалу гривні, безробіття, стрімкого зростання цін та вартості комунальних послуг, тотальної корупції, провалу усіх соціальних програм, які влада цинічно ігнорує затуляючись, немов фіговим листком, мовним питанням.

Шахрайське прийняття мовного закону остаточно підтверджує смерть парламентаризму в Україні, а рішення суду про заборону протестних акцій, гарантованих Конституцією, свідчить про крах судочинства. Мусимо сказати гірку правду: велика провина за те, що сталося в українському парламенті, лежить і на опозиції, для якої вузькопартійні інтереси виявилися вищими від державницьких і яка, тонучи у дріб'язкових чварах, не виявила належної відповідальності, політичної волі у відстоюванні мовного закону, як, зрештою, і в інших життєво важливих для суспільства питаннях.

Ми закликаємо всіх, хто вважає себе опозиційними демократичними силами у парламенті, а також тих у кого є рештки розуму, честі та совісті, на знак протесту проти беззаконня та свавілля режиму Януковича скласти депутатські повноваження. Ви маєте шанс увійти у історію, як люди, що поставили національні цінності вище власних і вузькопартійних інтересів.

Ми оголошуємо загальну мобілізацію всіх інтелектуальних сил України – письменників, вчителів, лікарів, вчених, представників духовенства та зрештою всіх, кому дорога наша земля, і закликаємо вас стати в обороні України.

Борімося – поборемо!

За нами Правда, і Сила, і Воля.

Від редакції "Сіверщини".
За цим зверненням мало б наступити складення депутатських мандатів Володимиром Явроівським, Віктором Тереном (фракція БЮТ), Павлом Мовчаном (група Рибакова "За реформи заради добробуту") та іншими письменниками -- депутатами. Але -- не чуть...
[/size]Теги:Павло Мовчан, яворівський, відставка депутатів, спілка письменників


Читайте такожКоментарі (4)
avatar
1
Знову дебілізм висновків ! Кому буде краще перед виборами, якщо патріоти складуть мандати від народу...

Зверніться з запитом до Ступака, а чи здав би він мандат ?

Хлопці не лийте воду на млин Ющенка - Януковича стає огидно !
avatar
2
Це Крайній питає Спілку письменників, яка виступила з таким закликом чи сайт газети "Сіверщина", який проінформував про таке звернення? Так і питайте у Баранова...
avatar
3
Таке складання повноважень рівнозначне "відставці" В.Литвина - за кілька місяців до виборів. Поцілили цим зверненням пальцем у небо.
avatar
4
Не пальцем у небо, пане Миколо. Саме Литвин, а не криклива опозиція, заблокував мовний закон. Один його вчинок вартує більше, ніж всі акції опозиції разом взяті.
avatar