реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Шість ознак справжнього кохання
07-Бер-13 1973 0.0 0
Ви знайшли своє кохання? Переконайтеся в цьому

Психологи виділяють шість ознак, які допоможуть вам переконатися в тому, що ви дійсно знайшли своє кохання:

1. Якщо ви говорите від щирого серця про проблеми, які вас непокоять, ваш партнер не просто зосереджується на розповіді, а і намагається заглянути у ваші очі.

2. Коли ви говорите про що-небудь важливе для вас, ви отримуєте, як мінімум, одне уточнююче запитання від свого обранця. Такі запитання змушують поглянути в глибину проблеми, і знайти правильні відповіді на всі питання, що цікавлять вас. Хто, як не коханий, зацікавлений в тому, аби у вас не було проблем.

3. Ви не спостерігаєте, що він постійно дзвонить і просить вас про те, аби ви або ваші родичі вирішували його проблеми або потреби. Той, хто кохає, прагне уберегти від проблем, а не навантажити за повною програмою.

4. Коли ви запитуєте пораду, ви звертаєте увагу, що ваш партнер відволікається від всього іншого і старанно намагається допомогти знайти вам рішення – вихід з ситуації, що склалася. Ваші проблеми – його проблеми. Він не на хвилину своїм виглядом не дасть вам в цьому засумнівається! Якщо, звичайно, це він.

5. Інколи вислови близької людини приносять нам біль. Той, кому ви не байдужі, уважно стежитиме за вашою реакцією при обговоренні спірних питань і в міру необхідності пропонуватиме конструктивні рецепти для вирішення проблем.

6. Ви усвідомлюєте, що відчуваєте себе прекрасно від того, що ця людина є у вашому житті. І вам хочеться сміятися, співати і кричати на весь світ, що ви ЩАСЛИВІ!!!

Олеся Шкребтій
Дотик словом


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:психологія сім'ї, кохання, Чоловік і жінка


Читайте такожКоментарі (0)
avatar