Головна › Новини › РЕЛІГІЯ
Щоб частіше Господь помічав...
06-Лис-10 1346 0.0 0
У с. Фаївка Новгород-Сіверського району освячено Свято-Покровський храм

2 листопада 2010 року єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон з архіпастирським візитом відвідав с. Фаївку Новгород-Сіверського району, де звершив чин освячення Свято-Покровського храму.

Його Преосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Роман Кіник та благочинний Новгород-Сіверського благочиння священик Вячеслав Павленко.

Після освячення храму єпископ Іларіон звернувся до віруючих із проповіддю, в якій розповів про значення храму для спасіння людини.

Владика відзначив: «Храм – це особливе місце Божої присутності, місце, де Господь вислуховує наші молитви, прощає гріхи, у таїнствах подає нам Свою благодать». Він закликав присутніх любити свій храм, молитися в ньому, брати активну участь у житті парафії.

Преосвященнійший владика подякував усім, хто доклав зусиль задля утворення нового Божого храму. Зокрема, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви Київського Патріархату, єпископ Іларіон нагородив орденом Архістратига Божого Михаїла Олександра Жигайла. Саме стараннями Олександра Михайловича, уродженця цього маленького козацького села, була побудована церква.

На згадку про зустріч Архіпастир благословив віруючих іконочками Казанського образу Божої Матері.

Слід відзначити, що у селі в минулому був храм, але у безбожні роки він був повністю знищений. Новий Свято-Покровський храм споруджений на місці старого. Звичайно, ще треба прикласти чимало зусиль по благоустрою церкви, але в селі вже є храм, де буде звершуватись Божественна літургія, лунати молитва, яка буде змінювати і преображати людей в любові, вірі та святості.

Володимир ЯцульчакДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:єпископ Іларіон, с.Фаївка, Н.-Сіверський


Читайте такожКоментарі (0)
avatar