Головна › Новини › ПОДІЇ
Ще один осередок інфекції
08-Квіт-20 598 5.0 0
Голови Чернігівських обласних ради та адміністрації Ігор Вдовенко і Андрій Прокопенко за участі чернігівського міського голови Владислава Атрошенка провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Позачерговість викликана летальним випадком у Борзнянському районі – помер 55-річний мешканець села Пам’ятне внаслідок ускладнень, викликаних короновірусом.

Вирішено встановити у селі особливий режим протиепідемічних заходів. Зокрема, буде обстежено 6 осіб, з якими покійний перебував у контакті.

«Також ми вирішили розпочати ПЛР-тестування основних груп ризику: осіб із пешої хвилі контактів, лікарів, які задіяні у лікуванні осіб з діагнозом коронавірус, а також усіх хворих, які перебувають у лікарнях із ознаками пневмонії», – повідомив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

Комісія також розглянула механізм введення особливого режиму на в’їздах та виїздах на та з території області громадян і транспортних засобів. Такі заходи вводитимуться для максимального контролю за станом здоров’я осіб, які перетинають межі області.

Голова Чернгівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко переконаний, що це дасть можливість оперативно зреагувати, щоб хворі з підозрою на коронавірус вчасно пішли на самоізоляцію і в разі підтвердження діагнозу оперативно отримали лікування.

Нагадаю, що станом на сьогодні на Чернігівщині 7 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, 1 – летальний.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Чернігівська ОДА, Андрій Прокопенко, короновірус, Пам'ятне, Комарівка, Епідемія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar