Серце вміє співати!
Технологія така. Спеціальна медична програма перетворює кардіограму на ритмограму – виходить довга крива. Потім комп’ютерна програма перетворює цей графік на аудіофайл, котрий завантажується в нотний редактор, де можна вибрати інструменти, які виконуватимуть музику серця.
Цю технологію Бубнов разом із програмістами розробляв протягом року, комп’ютерну програму одразу запатентував і почав випробовувати на своїх близьких. Незабаром помітив, що прислуховуватися до голосу серця корисно для здоров’я.
Лікар Бубнов стверджує: «При підвищенні тиску, змінах пульсу послухати музичний файл – все одно що вжити своєрідну музичну таблетку».
На думку лікаря-винахідника, лікувальний файл можна використовувати як додатковий засіб – фізіопроцедуру при лікуванні серця, неврозів, порушеннях сну, головному болю, інших захворюваннях.
«Серцеві» композиції звучать як справжні мистецькі твори. Милозвучність залежить від багатьох факторів: статі, віку, самопочуття і навіть настрою. «Мелодія буде гарніша, якщо людина — в спокійному стані, тому що частота серцевих скорочень у неї рідша, дихання глибше, спокійніше», — розповідає Віктор Бубнов. У гіпертоніків мелодія виходить монотоннішою, меланхолічною.
Уся процедура від отримання кардіограми до перетворення ритму серця на музику займає не більше 10 хвилин.
У кожної людини свій унікальний ритм серця. Це як відбитки пальців, тому й кардіомузика неповторна.
Челябінський лікар упевнений: його ноу-хау допоможе у пізнаванні людського організму, а поки що він вивчає, як реагують закохані на музику люблячих сердець та діти — на пісню материнського серця.
За матеріалами російських ЗМІ
Читайте також |
Коментарі (0) |