реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Рубіжне - це Україна!

Чернігівщина, схоже, бере шефство над містом Рубіжне Луганської області.

Зокрема, як повідомлено на сторінці голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча, із сьогоднішнього дня на Чернігівщині гостюють «Діти єдиної країни». Саме так зветься краєзнавчо-патріотична акція за участі дітей з Рубіжного Луганської області.

Від сьогодні до суботи 25 школярів будуть знайомитися з видатними місцями Чернігова і області, розважатимуться, ходитимуть у театри, на виставки, майстер-класи, кіно і спілкуватимуться з однолітками. Кожен день розписаний буквально по хвилинах, щоб діти з буремної Луганщини відчули себе дійсно дітьми єдиної країни.

Приємно, що крім організованих профільними управліннями за ініціативи Валерія Куліча заходів, до акції долучилися й декілька підприємств Чернігова – розважальний комплекс та кінотеатр. Гостюючи на Чернігівщині, діти живуть у таборі «Юний турист», що у Количівці, а після гостин, традиційно, отримають подарунки та сувеніри.

Долучайтеся, будьмо добрішими один до одного і по-чернігівськи гостинними!Теги:Чернігівська ОДА, Валерій Куліч, Рубіжне, Луганська область


Читайте такожКоментарі (0)
avatar