Головна › Новини › ПОГЛЯД
Розкажіть угорцям про Корюківку, що вони спалили!
13-Вер-17 1298 4.7 0
Нарешті інфополе оклигує від психічного загострення, викликаного задавненим комплексом національної меншовартости. Можна і про фундаментальні речі написати, наприклад про реакцію Угорщини на Закон про освіту, основне - мова.

Україні, як країні - засновниці ООН, варто зробити ревізію початку Другої світової війни. В частині, що ДС війна почалася 15 березня 1939 року з нападу союзної гітлерівській Німеччині Угорщини на Державу Карпатська Україна. Наголосити, що українці - перші, хто збройно виступив проти гітлерівської коаліції, а основою та кістяком збройного опору були українські націоналісти з ОУН. Довести до відома світу, що мадяри на окупованій території організували концентраційні табори, закатували до 4500 українців.

Виокремити подальші поії ДСВ. Особисто лиш в 2009 році, будучи головою Чернігівської ОО "Свободи", завдяки Олександрові Ясенчуку, взнав про Корюківську трагедію. Хоча історією цікавлюсь завжди. Сім тисяч українців замордували мадяри 1 березня 1943 року з 105 угорської дивізії. Допомагали їм у цьому 399 польова жандармерія, що повністю складалася з москалів. Вщент спалили місто. На сьогоднішній день це найбільша трагедія у другій світовій війні по одномоментному знищенню цивільних мирних мешканців (в 45 раз більше вбито людей, ніж у Хатині). Світ про це знає? А ми?

Терор спровокували так звані савєцкі партизани, а по факту банди НКВД, під керівництвом садиста Фьйодорова, що виконували розпорядження москви по знищенню українців. Підрозділів нквдистів, що зосереджувались поруч, було в десять раз більше, ніж мадяр. Природньо, що вони не прийшли на захист, бо обидва окупанти переслідували одну мету - вбивство українців. Цю трагедію ретельно засекретила окупаційна московська влада після війни. Ще б пак. Угорщина союзник по табору та й рускіх парнєй, що разом з ними мордували українців, не з руки виставляти колаборантами Родіни. Загалом на Чернігівщині, за скромними даними, загинуло від рук мадярів понад 60 тисяч цивільних українців і це лиш Чернігівщина, а вся Україна? Згодом, будучи народним депутатом, направив низку запитів в СБУ, прокуратуру та ін. заклади, щоб "проламати" той гриф секретности навколо Корюківської трагедії українців. Це вдалося і в архівах зараз працюють історики.

Угорщина почала з нами говорити мовою ультиматумів.

Україні крайній термін правильно поспілкуватись з Угорщиною, виставити на початках, як мінімум, рахунки за ДВС. А ще є таке поняття в політиці, як принцип адекватности. 2 недільні україномовні школи в Угорщині та 50 повноцінних угорськомовних в Україні плюс виші. Це як зрозуміти?

P.S. Пригадую, угорці також пробували бикувати, коли Словаччина ухвалила мовний закон. Словаки, вивчивши кілька угро-фінських слів, вказали куда їм піти, не знаю чи вони туди пішли чи вже вернулись, але більше на словаків не скакали. Але до кого я апелюю? До любителя ставати на коліна чи до клімкіна з ґрінєвічь? Однак завтра їх не буде, а новій, нашій владі це треба розв'язати.

Андрій МІЩЕНКО


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Свобода, закон про освіту, Андрій Міщенко, Корюківка, Угорщина


Читайте такожКоментарі (0)
avatar